Arama sonuçlarınız

1. O

Ankara Okullararası Orienteering Şampiyonası (2011)

Herkese selamlar 11 mayıs 2011 tarihinde Ankara Gazi Üniveristesi kampüsünde MEB Okullararası oryantiring il birinciliği düzenlenmiştir... yarışmaya 44 okuldan 700'e yakın sporcu katılmıştır. (gerçek kayıtlarda sayı 1500'lerde iken yarışmanın sağlıklı yürümesi için 700 sporcu yarışmıştır)...

2. O

Oryantiring Nedir? (Çeşitli Kaynaklardan Tanımlamalar)

Ynt: Oryantiring Nedir? (Çeşitli Kaynaklardan Tanımlamalar) selamlar izmir de orienteering sık olmasada ara ara mutlak yapılmakta. size ilk onerecegim kisi su an milli takimin basinda bulunan mehmet küçükkcolak. milli takım kampı bittiğinde büyük ihtimal izmirde bulunacaktır. mail adresi...
  3. O

garmin 265WR harita güncelleme

Ynt: garmin 265WR harita güncelleme teşekür ederim

4. O

garmin 265WR harita güncelleme

selamlar garmin 265WR modeli navigasyon cihazı almak istiyoprum fakat kafama takılan tek konu bir yıllık günceleme varmış içinde ondan sonra harita güncelleme ücretliymiş. bu ücretler ne kadar her güncellemede ücret ödeniyormu ne akdar ödeniyor? yılda kac defa güncelemek gerekiyor...
  5. O

AOSK orienteering sporcu secmeleri

selamlar arkadaslar Ankara Orienteering Spor Kulübü için eylül ve ekim aylarında ankarada yapmayı planladığımız sporcu seçmeleri için önceden duyurulmuş olması adına bilgi geçiyorum... sporcu seçmelerimiz özellikle 10-16 yasları arasında olacaktır fakat bu yaş grupları haricinde ki...

6. O

Ynt: Orienteering Nedir? akademik kaynaklar selamlar arkadaslar orienteering ile ilgili bir cok bilgiyi teker teker bu sayfalara eklemektense bir kac kaynagi onerip temel bir kac eserede sahip olmanizi saglayabilirim. birincisi benim 2008'de yazmis oldugum master tezim "Oryantiring sporunda...

7. O

Gezenbilir Geocaching El Kitabı

Ynt: Gezenbilir Geocaching El Kitabı çok teşekkür ederim bilgiler için sizler kutuyu saklıyormuşsunuz masajdan sonra bir kaç fotoğraf gördüm...tabi o zaman haritanın hiç bir anlamı kalmıyor.. ama arazi üzerine ufak bi işaret konulsa belki işimiz kolaylaşabilir bizimde. gps e şimdiye kadar bir...
  8. O

Ankara da Orienteering Selamlar Ankarada orienteering ile bir şekilde tanışmış ve devam etmek isteyenler, veya duymuş fakat hiç katılmamış kişiler ve daha önceden yapmış ama ilerletmek isteyenlere yönelik ekim ayından itibaren eğitim ve arazi yarışmaları düzenlemeye başlayacağız... eğer...
  9. O

DEDAK - Çiçekliköy Oryantiring Antrenmanı (15.03.2008)

Ynt: DEDAK - Çiçekliköy Oryantiring Antrenmanı (15.03.2008) camiaya yeni yeni orienteeringçilerin katılmaları çok güzel... başarılarınızın devamını diliyorum arkadaşlar.

10. O

Gezenbilir Geocaching El Kitabı

Ynt: Gezenbilir Geocaching El Kitabı ilk defa duydugum bir aktivite. kutu saklama alan genişliği ve etkinliğin boyutlarını merak ettim doğrusu... gps pek bilmiyorum ama...eğer o kutunun yeri bir haritada işaretli olursa ben daha kolay bulabilirim gibime geliyor...

11. O

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu selamlar serkan temennilerin için teşekkür ederim sende harun kardeşime selamımı iletirsen sevinirim gorusmek dileğiyle
  12. O

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu selamlar ben Kenan Ankaradan profesyonel olarak orienteering sporu,dağ aşma maratonu ve macera yarışmaları ile ilgileniyorum. Kamu kurumuda çalışıyorum ve spor yönetimi alanında doktora yapıyorum. Dünyanın en güzel kadını ile evliyim ve bir-iki hafta...

13. O

Ist5Days 2009 Duyuru & Haberler...

İstanbul 5 days yarışları Herkese selamlar Siteden yeni haberim oldu sayılır. ve hemen üye oldum. kendimi tanıtmam uzun sürer. Profesyonel orienteeringçiyim ayrıca merak edecekler olursa eğer www.kenanaksin.tr.gg Tam emin değilim ama belki bir yarış hariç bütün 5 days lere katılmışımdır...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri