Arama sonuçlarınız

1. gaster

Suzuki Vitara 3K - 1996 Model - 82.000 KM'de !!! Japon - Off-Road Donanımlı

Off-Road donanımlı JAPON Vitara 3 Kapı - 1996 Model - 82.000 KM'de !!! Hiç LPG takılmamış, Araziye Çıkmamış !!! Fiyat 26.500 TL 0533 498 11 49 nolu telefondan ( Sinan Yiğit ) bilgi alabilir aracı görebilirsiniz... Off-Road donanımı olarak yapılanlar ; Trail Master 4" yükseltme kiti ( TÜV...

2. gaster

Satılık - Land Rover Discovery II - V8 ( Sıfır Motor, Sıfır Şanzıman )

2 senedir keyifle bindiğim Land Rover Discovery II - V8 aracımı Temmuz ayında ailemize katılacak bebek nedeni ile 45.000 TL'e satıyorum...
  3. gaster

Off-Road Yarışı Öncesi Üvezli Keşif Gezisi (13 Eylül 2009)

5. off-road şampiyonası yarışlarını seyretmek için niyetlenip eşimle beraber yola koyulduk. gözlemeciler ilk durağımız olacak kahvaltı çay molası verecek ve şampiyonayı seyredecektik. tabi gözlemecilerde Hakan ( Offroadpassion ), Çağlar ( 4 L ), Adem abi ile karşılaşınca şampiyona ikinci plana...

4. gaster

Şile'de Off-Road Değil, Piknik Gezisi (06 Eylül 2009)

selamlar, tek araç olunca off-road yapmasakta şile sahilinde ve ormanlarında ufak bir keşif gezisi yaptık. sizlere biraz doğa fotoğraflarını sunayım istedim
  5. gaster

Disco II Otomatik Şanzıman Sorunu ?..

arkadaşlar selamlar, aracımın altından gelen vurma sesleri nedeni ile binek aracımı götürdüğüm ustaya gittim. sesin şanzumandan geldiğini düşündüğüiçin yine onun tanıdığı sanayi içindeki başka bir otomatik şanzumancıya danıştık. onunda tespiti aynı doğrultuda oldu. maliyetin tahmini olarak...

6. gaster

Konya (Gonya) Köylerinden Görüntüler

memleketten görüntüler...

7. gaster

Chevrolet Tahoe Sport Hakkında ?..

arkadaşlar tekrar selam, uzun araştırmalarım sonuncu herkesin beğenipde almaya çok fazla cesaret etmediği uygun fiyatlı chevrolet tahoe buldum. fakat daha önce açılan konulardan takip ettiğim kadarı ile almak istediğim chevrolet tahoe sport 1995 model aracın lpg de sıkıntılı olduğunu öğrendim...
  8. gaster

Tecrübeli Arkadaşlar, Arazi Aracı Almak İstiyorum ?..

arkadaşlar merhaba, arazi aracı almak istediğim için netde gezerken sizlerin yoğun şekilde kullandığı bu siteye ulaştım. kafamda oluşan sorulara sizlerin engin tecrübeleriniz ile cevap bulacağımı düşünüyorum. öncelikle almak istediğim aracın aşağıdaki özelliklere sahip olmasını istiyorum; 1...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,125
Kaydolan Son Üyemiz
erozaydin

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR