Arama sonuçlarınız

1. Z

Elektronik Online Tamir

Ynt: Elektronik Online Tamir saolun ama kendimi ifade edememişim ben sıfırdan bir program yazdırıp onu da pice attırmak istiyorum program yazan birini biliyomusunuz

2. Z

Elektronik Online Tamir

Ynt: Elektronik Online Tamir benim bir sorum var pic programlamayı nasıl yaptırabilirim
  3. Z

İşte Kadın Bu

Ynt: İşte Kadın Bu çok güzel hikayeler elinize kolunuza sağlık :) okuduklarımızda ders almamızı sağlayan hikayeler :) daha evlenmemiş biri olarak akılcı fikirler çıkartmamı sağladı :)

4. Z

Yeni Yılınız Kutlu Olsun

Ynt: Yeni Yılınız Kutlu Olsun Herkesin yeni yılı kutlu olsun Gezenbilir ailesi olarak nice mutlu senelere
  5. Z

Sivas 4 Eylül Baraj Gölü Çamur Etkinliği (13 Aralık 2009)

Ynt: Sivas 4 Eylül Baraj Gölü Çamur Etkinliği (13 Aralık 2009) Yakınbir yerde olsam seve seve katılırım ama mesafe olarak çok uzaktayım.Düzce de ikamet ediyorum. Yinede çok teşekkür ederim. :)

6. Z

Sivas 4 Eylül Baraj Gölü Çamur Etkinliği (13 Aralık 2009)

Ynt: Sivas 4 Eylül Baraj Gölü Çamur Etkinliği (13 Aralık 2009) gezenbilir ruhu budur işte :) tebrik ederim (ama aracımız yok öğrenciyiz :)) bu ruhu sizinle paylaşıyoruz )

7. Z

Gezenbilir Üyelerinin Meslekleri ve Yaşadıkları Şehirler

Ynt: Gezenbilir Üyelerinin Meslekleri ve Yaşadıkları Şehirler 1- Ulus Otomotiv - Sadece Amerikan Jeep yedek parca - istanbul maslak / taksim - 0555-5335800 www.ulusoto.com 2- Cenk Özatay - Arsamax Gayrimenkul Arsa Arazi Alım Satımı - ANKARA 05324144856 www.arsamax.com 3-Cengiz...
  8. Z

Resimlerin ve Fotoğrafların Dili

Ynt: Resimlerin ve Fotoğrafların Dili Bu güvercine ne olduğunu bilen var mı? ???
  9. Z

Afyon Sandıklı Taşoluk Yaylası Keşif Gezisi (5 Aralık 2009)

Ynt: Afyon Sandıklı Taşoluk Yaylası Keşif Gezisi (5 Aralık 2009) Bu güzel kareleri bizimle paylaştığınız için teşekkürler

10. Z

Arkadaşlarımızdan Esra ve Ünal'ın Kaza Haberi

Ynt: Arkadaşlarımızdan Esra ve Ünal'ın Kaza Haberi Geçmiş olsun Acil şifalar diliyorum.

11. Z

Arkadaşımız Serkan Kara (eksperoto) nın Doğum Günü Kutlu Olsun

Ynt: Arkadaşımız Serkan Kara (eksperoto) nın Doğum Günü Kutlu Olsun Doğum gününüz kutlu olsun.Nice senelere
  12. Z

Antelope Kanyonu Acaba Gerçek mi Dedirtiyor

Ynt: Antelope Kanyonu Acaba Gerçekmi Dedirtiyor Büyülenmemek elde değil muhtesem bir güzellik

13. Z

Kurban Bayramı

Ynt: Kurban Bayramı Kurban Bayramınız mubarek olsun.
  14. Z

Kurban Bayramı

Ynt: Kurban Bayramı Kurban Bayramınızı en içten dileklerimle kutlarım. Kurban Bayramınız mubarek olsun
  15. Z

1955 Chevrolet 3100 Pick-up

Ynt: 1955 Chevrolet 3100 Pick-up Cok muhtesem bir is basarmışsınız sizi tebrik ediyorum.

16. Z

Bilgisayar İle Tarla Sürülürse Ne Olur

Ynt: Bilgisayar İle Tarla Sürülürse Ne Olur Doğanın verdiği güzellikler :) Tabi en önemlisi verilen emek Ama şoyle bir durum var emeğin karşılığı alındığı zaman ondan büyük bir mutluluk olamaz (yukarıda görüldüğü gibi)
  17. Z

Sigarayı Bırakanlar Listesi

Ynt: Sigarayı Bırakanlar Listesi Tavsiyeleriniz için cok tesekkür ederim.Sigaradan nasıl kurtulduysam şimdi kilo benim için çoçuk oyuncağı gelir. :)
  18. Z

Ynt: Sigarayı Bırakanlar Listesi hayko (kemal cakmak) abı yanlıs anlasıldım galıba ben seyyah_34 (kemal) abının dedıklerıne cevab vermıstım ama onemlı olan herseyden once gelen sızın tavsıyelerınız cok tesekkur edıyorum

19. Z

Ynt: Sigarayı Bırakanlar Listesi Kemal abi öncelikle doğum günün kutlu olsun nice senelere. Sigarayı bırakmak cok iyi ama daha sonrasında kilo problemi cıkıyor :) bunun için tavsiyesiyen var mı yada tavsiyeleri bekliyorum.4 ayda tam 10 kilo aldım :(
  20. Z

Ynt: Sigarayı Bırakanlar Listesi 1. ekiNoks 2. cenkcc 3. seyyah-34 4. feroza34 5. byseyyah 6. oğlak 7. zigana78 8. Felice 9. Kasif 10. melinda 11. reis28 12. 2fast4u 13. züğürt gezençi 14. eftaLYa 15. ekinox 16. nitroces 17. Parodi (Fatih Aydoğdu) 18. gezent-i 19 .Clk PART-Business...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri