Arama sonuçlarınız

1. eraylive

discovery2 5cm yükseltme sorun olurmu

herkeze merhabalar disco 2 aracıma bugün 5 cm yükseltme kiti takmayı düşünüyorum yanlız bu kiti taktıktan sonra yayları ve amortisörleri yada başka parçalarıda değiştirmem gerekirmi yoksa bu şekilde kullanabilirmiyim ??

2. eraylive

discovery 2 şaft ıstavrozunu kopardı yerinden kımıldamıyor ?

herkeze merhabalar bugece eve dönerken otoyolda aracın altından garip bi sesler gelmeye başladı tak tuk diye gaza basmama ragmen arac gitmedi hemen kenara cektim aracın altına baktığımda on tarafa uzanan şaft şanzımanın ordan ıstavrozu koparmış :( yanımda takım çantam olduğu için ön şaftı söküp...
  3. eraylive

discovery 2 kullanımı hakkında yardım lütfen

herkeze iyigeceler ben eray bu siteyle tanışalı çok oluyor ama arazi aracımı alalı iki gün oluyor 2001 model v8 disco 2 aldım çok güzel bir araç yanlız bu indirme kaldırma düğmesi nasıl kullanılıyor hala çözemedim basıncamı kalkıyor basılı tutuncamı bilmiyorum birde gösterge panelinin yanında...

4. eraylive

lincoln navigator hakkında yardım

herkeze merhabalar uzun zamandır hayalini kurduğum arabayı almayı düşünüyorum ama onun hakkında hiçbir bilgim yok forumlarıda okudum hiçbirşey yazılmadığı gibi ona ait bir bölümde yok buyüzden bende burada sizlere danışmak istedim kısmetse bu hafta sonu birtane navigatör alıcam bu aracı alırken...
  5. eraylive

Disco - 1 Alacağım Tavsiyeleriniz

tüm gezenbilir ailesine merhaba yaklaşık 2 haftadır bir jeep alma niyetine girdim ve disco 1 v8 almayı düşünüyorum yannız yakıtı maaşallah iyi yakıyormuş :) sitedeki bazı arkadaşların söyledikleri rakamlar gözümü korkuttu doğrusu birde daha önce hiç bilgim olmadığı için bir disco alırken...

6. eraylive

Özel Harekattan Çıkma Defender Almayı Düşünüyorum; Tavsiyeleriniz ?..

ustalarım büyüklerim yardımınızı bekliyorum sahibinden com'da 1993 model defender buldum sahibini aradığımda bu aracın polis özel harekattan çıktığını söyledi plakası yok araç alındığında muayne yaptırılıyormuş ondan sonra plaka çıkartılıyormuş dedi muayne işlemi ve plaka çıkartmak çok dertli...

7. eraylive

Discovery 2.5 tdi Hakkında Yardım !!

abilerim ve ustalarım ben yaklaşık bir ay kadardır bir land sevdasına kapıldım gidiyorum ama hangisi bana yarar hangisi başıma iş çıkarır yada hangisine atarım köpeğimi bagaja dağ tepe gezerim bilmiyorum buyüzden yardımlarınızı bekliyorum. birtane buldum ama dizeller çok masraf açıyor diyolar...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR