Arama sonuçlarınız

1. whiteagle

Selam Üzgünüm artık eskisi gibi aktif olamıyorum. O yüzden mesajınızı geç okudum.

Selam Üzgünüm artık eskisi gibi aktif olamıyorum. O yüzden mesajınızı geç okudum.

2. whiteagle

Correl Plastik Dodik...

Ynt: Correl Plastik Dodik... Takip edelim. iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
  3. whiteagle

Fj 70

Ynt: Fj 70 Teşekkür . Aracın hatları çok düzgün kazası yok sadece biraz çürük. Hatları bozuk Yada kazalı olmuş olsaydı çok daha fazla uğraştıracaktı . Çürük kısımlar tamamen temizlenip yenileniyor. Inşallah bittiğinde güzel birşey ortaya çıkar. Araç uzun seneler yatmış olmasına rağmen. Klima...

4. whiteagle

Fj 70

Ynt: Fj 70 Aracı uzun uğraşlar sonucu alabildik. Şuan araç revizyonda. Tamamen soyuldu çürükler temizlenip ilaveler yapılacak. Tamamen bitsin bir başlık açarak paylaşım yapacağım.
  5. whiteagle

Gezoff Muhabbet Köşesi

Ynt: Gezoff Muhabbet Köşesi Ömer abi ve arkadaşlar selamlar.

6. whiteagle

L200 Soğukta Geç Çalışma Sorun Bulunamıyor :(

Ynt: L200 Soğukta Geç Çalışma Sorun Bulunamıyor :( Atılan duman yanmamış mazot.Sorun ne pompada nese enjektörlerde. Motor soğuk iken bu sorunu yapıyor. Peki sıcak iken aynı sorun varmı. Motor ısındıktan sonra aracı Araci istop edin. 5 dakika sonra tekrar çalıştırın. Sorun devam ediyorsa aynı...

7. whiteagle

Kia Besta Arıyorum Kızılaydan Çıkma 4x4 Olan Modellerden

Ynt: Kia Besta Arıyorum Kızılaydan Çıkma 4x4 Olan Modellerden Selam delica ile kia 4x4 olarak çok farklı. Kullanım amacınız eğer arazi şartlarında yorucu ise delica derim. Üzerinde süper select 2 şanjiman var. Çokta sıkıntılı olacağını sanmıyorum. Delica kullanıcısı olarak bunları yazıyorum...
  8. whiteagle

Mitsubishi Delica Spacegear (L400)

Ynt: Mitsubishi Delica Spacegear (L400) Daha ön takımı bozamadım :) pajero ile aynı pahalılıkta. Gerçekten güzel araç. Şimdi direksiyonu çevirmekle uğraşıyorum. iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
  9. whiteagle

Ayak Su Toplaması Ve Önlemleri

Ynt: Ayak Su Toplaması Ve Önlemleri Geçmiş olsun çok kötü görünüyor. Bu yaz başıma benzeri geldi yeni aldığım dockers marka deri ayakkıbı ayaklarımı perişan etti. Ayakkabıda çok önemli.

10. whiteagle

Satılık 1994 Model Toyota Hilux Surf

Ynt: Satılık 1994 Model Toyota Hilux Surf Merhaba Neye ihityaç olduğuna bağlı. Ben yurt dışından temin ediyordum parçalarını. Ama iç piyasadanda bulma şansınız var.

11. whiteagle

L300 4x4 Çok TAtlı ya :)

Ynt: L300 4x4 Çok Tatlı Ya :) Ben satmıyorum. Ama bu aralar kullanamıyorumda. 94 model benzinli l400 vardı satılık.
  12. whiteagle

L300 4x4 Çok TAtlı ya :)

Ynt: L300 4x4 Çok Tatlı Ya :) Malesef gümrükle olacak iş değil. L400 lerden biri satılıktı. Ona bakabilirsiniz

13. whiteagle

Çeki Demiri Hakkında

Ynt: Çeki Demiri Hakkında Hüseyin bey verdiğiniz bilgiler için teşekkürler. Bir ihtimal olabilir diye araştırmasını soracağım.
  14. whiteagle

Emsallerinin Üzerinde

Aracın modeli ve yılı nedir ? Motor kaç valf . Teşekkürler iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
  15. whiteagle

Emsallerinin Üzerinde

Ynt: Emsallerinin Üzerinde Selam aracınıza dusunduğunuz fiyat nedir.

16. whiteagle

Çeki Demiri Hakkında

Ynt: Çeki Demiri Hakkında Araç Mitsubishi Delica SpaceGear 4X4 1996 model. Mitsubishi L400 olarakta anılıyor. Teşekkürler
  17. whiteagle

Çeki Demiri Hakkında

Ynt: Çeki Demiri Hakkında Merhaba Ben aracıma çeki demiri taktırtmak istedim ama araç türkiyede tek olduğu için malesef proje çıkartamayız dediler. Aracıma çeki demiri taktırmanın yolu yokmudur. Teşekkürler
  18. whiteagle

Dalış Ve Sinüzit ???

Ynt: Dalış Ve Sinüzit ??? Selam Bu bitkinin adı nedir merak ettim benimde sinüzütüm var. Kasım sonu araık başlarında daldığımda ve 10 metrelere indiğimde o kışı rahat geçiriyorum. Ben serbest dalış yapıyorum.

19. whiteagle

Serdar Kılıç Programlarını Takip Edenler Varmı? Bu Konu Hakkında Görüşleriniz?

Ynt: Serdar Kılıç Programlarını Takip Edenler Varmı? Bu Konu Hakkında Görüşleriniz? Beğenerek izliyor ve takip ediyorum. Verdiği manevi , ince ve manidar mesajlar harika. Her doğa dostu insan mutlaka izlemeli diye düşünüyorum.
  20. whiteagle

Doğa Gezileri İçin 4x4 Tavsiyesi

Ynt: Doğa Gezileri İçin 4x4 Tavsiyesi Aracınız hayırlı olsun. istanbul şarlarında 4x4 aracınıza kışlık lastik almanıza gerek olmayabilir. Michlen lastikler genel olarak yumuşak materyale sahiptir. 4 mevsim lastik takılı 4x4 araçla çok rahat kışı çıkarabilirisniz. (tabiki lastiklerin durmu iyi ise)

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR

SON KONULAR