Arama sonuçlarınız

1. Tempus

Toyota – Land Rover Off Road Buluşması

4x4 Off Road Araçları ‘nda Off-Road hobisine gönül vermiş herkesin kalbinde bir marka bir model vardır. Buda zaman zaman fanatikleşen tartışmalar , rekabetler meydana getirir. Koyu tartışmalar bazen kalp kırıcı seviyelere ulaşır. Oysa 4x4 Off Road araçlarımız adı üstünde sadece araçdır...

2. Tempus

Büyük Lastik Takmak

Lastik Çapı Büyütüyoruz Ama Neden Ve Neye Rağmen? 4x4 Off Road severlerin sürekli içlerinde doymayan bir lastik çapı büyütme arzusu var. 31" olan 33" yapıyor, 33" olan 35 yapıyor, 35" olan 38" 42" lere göz dikiyor. 42" olanlar 54" leri nasıl takarım aracıma dertlerine düşüyor. Peki bu lastik...
  3. Tempus

ARB Türkiye Kampanya

ARB Türkiye Nisan ayı için özel bir kampanyaile Difransiyel Kilidi alanlara , kilit için gerekli Hava Kompresörleri ‘ni ücretsiz hediye ediyor ve montaj için ekstra ücret almıyor. Yurtdışında Off Road Aksesuarları ve Ekipmanları ile ilgili sürekli gördüğümüz benzer kampanyaları ülkemizde görmek...

4. Tempus

Lastik Ve Isı

Lastikler görevini yaparken ,yola temas ettiği alanlarda bloklar/dişler esner,motordan aktarma organlarıyla gelen gücü hareket haline dönüştürürler.Bloklar bunu gerçekleştirmek için yol yüzetine yapışırken aynı zamanda zorlanarak esnerler.Daire görünümlü lastik yere temas ettiği alanda...
  5. Tempus

25.Mart.2012 Şile - Kızılcaköy Gezisi

Her zaman gurubumuzun başında liderlik yapan ‘’TANK’’ yoktu bu hafta fakat hiçbir hafta sonunu aksatmadan offroad’a ayıran bu güzel ekip yine yollardaydı… Çok zamandır yapmadığımız Kızılcaköy dere etabını yapma vakti geldi diye düşünüp hazırlıklarımızı yaptık.Sabah 09:00 ‘da klasik buluşma yeri...

6. Tempus

Off Road – On Road

Off Road – On Road Tartıştığımız bir konu, Off Road aracı On Road şartlarda, ne kadar güvenlidir, ne kadar başarılıdır. Yada diğer bakış açısıyla On Road şartlarda bir 4x4 çok iyi ise gerçekten bir Off Road aracıda olabilirmi aynı anda. Bu konuyu bir aracı oluşturan parçaları tek tek...

7. Tempus

Sevgili Dostumuz Erkan Baydemir'in (CDM SUBARU) babası Vefat Etmiştir

Allah Rahmet Eylesin... Mekanı Cennet olsun. Kalanlara sabır ve başsağlığı diliyorum ...
  8. Tempus

Bu Hafta Sonu İStanbul'da Off-Road Yapacaklar Lütfen Okuyun !!!

Arkadaşlar İstanbul civarında neredeyse şehir dışındaki tüm alanlarda belediyelerin toplayıp oraya attığı köpek sürüleri oluştu. Beykoz, polenezköy, şile, kemerburgaz, kilyos vs hepsinde kulakları küpeli barınaklarda yada sokaklarda yaşaması gereken köpekler kamyonlar ile toplanıp oralara...
  9. Tempus

Off-Road Modifiyesi'nde Yapılan Yanlışlar

Gittikçe daha sık duymaya başladığımız kelimeler, full off road modifiyeli araç, off road modifiye yaptım, off road modifiye yapıcam, sahibinden full off road modifiyeli araç vs vs… Peki nedir bu Off-Road modifiye ve doğruları yanlışları nelerdir? İşte bu yazıda dilimiz döndüğünce...

10. Tempus

ISUZU İtfaiye Aracı - Müthiş

ISUZU ları unutmamak lazım :) http://www.youtube.com/watch?v=vXL8k9KSir0
  11. Tempus

35 - 12,5 - 15 BF Goodrich AT

Az kullanılmış çok iyi durumda neredeyse yeni gibi 4 Adet 35" Bf Goodrich At lastiklerimi satıyorum, lastikler Bostancı oto sanayide. 35" 15 jant iyi durumda MT lastikler ile takasda düşünebilirim. At lastik için Türkiyede bulunmayan bir ölçüdür, özel sipariş gelmiştir. 3000 TL civarı ilk alım...

12. Tempus

www.kursadergan.com

Selam dostlar, Uzun süredir elimi sürmediğim kişisel web sayfamı tasarım ve içerik olarak değiştirdim. Artık her ay düzenli fotograf yükleyebildiğim, yorum yapılabilen bir blog sistemine geçtim. beğeni veya eleştirilerinizi bekliyorum. teşekkürler Kürşad Ergan www.kursadergan.com
  13. Tempus

Off-Road’da Yapılan Yanlışlar…

Yanlışlar en başta amacını bilmemekden başlıyor, insanlar yolda yada internetteki sitelerde gördükleri büyük ve dişli lastikleri olan, güçlü vede sesli motorlu, iri kıyım heryeri demirlerle dolu araçlara özenerek işte bu tam istediğim şey diyor. Dışarıdan çok havalı görünüyor çünkü, sert...
  14. Tempus

KIŞLIK LASTİKLER

M+S sembolü özellikle çamur ve kar (kış) için dizayn edilmiş lastikleri karakterize eder (ETRTO definasyonu).Bununla belli bir kış performansı karakterize edilmemektedir. Birçok kış lastiği yetersiz kış performansı gösterdiklerinden,ABD de “Snow Flake” sembolü için test koşulları ve asgari...

15. Tempus

“Başlamak Yolun Yarısı “

Yolun sonu yarış koltuğu… 1986 yılında Kırmızı bir Lada Niva ile başladı benim 4×4 hikayem… Hafta sonları ailece Belgrad ormanına pikniğe giderdik… Ben cesaret edebildiğim kadar orman içinde dolaşıp dururdum…. Tabii o zaman hiç bir bilgim ve ayrıca donanım adına bir seyimiz yoktu… O araçla av...
  16. Tempus

Dakar 2011 'in ardından...

Dakar 2011 ile ilgili video ve fotoğrafları burda paylaşabiliriz :) http://www.youtube.com/watch?v=-Y2xLQdvywM
  17. Tempus

Çok Yakan ve Eski Araca Yüksek Vergiler Kapıda

Uzun zamandır konuşulan ama netleşmemiş bir haberdi, seçimden önce konuşuluyordu ama tahmin edildiği gibi çıkartmak için seçimden sonrayı beklediler. Bugün okduğum şu yazı ile yeni vergilerin kısa bir gelecekde çıkacağını daha net hissettim. Yazı şöyle: Türkiye yerli otomotive...

18. Tempus

İşte 2012 güncellemeleri

Ekim ayı enflasyon rakamlarının açıklanmasıyla birlikte 2012 yılı vergi artış oranları da belli oldu. Buna göre taşıttan çöpe, emlaka, trafik cezasından iletişim vergisine kadar onlarca vergi yüzde 10.26 oranında artacak. Yeni artışlarla birlikte kırmız ışıkta geçmenin cezası da 140 liradan 155...
  19. Tempus

Geleneksel Toyota Arazi Araçları Buluşması 2011 Görselleri

Geleneksel olarak her sene en az 1 kere yaptığımız Toyota Arazi Arazi araçları ve Toyota arazi Araçları Sevdalıları buluşmamızın bir tanesini daha 40-50 arası Araç katılımı ile , eğlenceyle, dostlarla, muhabbetle ve keyifle tamamladık. Emeği geçen ve katılan herkese sonsuz teşekkürler...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

SON KONULAR

Geri