Arama sonuçlarınız

1. melih34

1-2-3 Yıldız Pratik Eğitmen El Kitabı

1 – 2 – 2 3 YILDIZ DALICI PRATİK EĞİTİM EĞİTMEN EL KİTABI HAZIRLAYAN: TSSF BASIM YERİ: SANER OFSET VE MÜCELLİT LTD. ŞTİ. TEL. : 0212 674 10 52 TÜRKİYE SUALTI SPORLARI FEDERASYONU TARAFINDAN 500 ADET BASTIRILMIŞTIR. MART 2008 İÇİNDEKİLER Bir yıldız dalıcı eğitimi uygulamaları ile ilgili...

2. melih34

Faydalı Bilgiler

XP5 KULLANIM TALİMATI: SINIRLI İKİ-YIL GARANTİ Detaylar için ürün ile tedarik edilen “Ürün Garanti Kayıt Kartına bakınız TELİF HAKKI İKAZI Bu kullanım kılavuz telif haklıdır, tüm hakları rezerve edilmiştir. Herhangi bir bölümü veya tamamı, Seemann’ın yazılı rızası olmadan kopya edilemez...
  3. melih34

İlk Daldığınız Anda ....

Ynt: İlk Daldığınız Anda .... Valla ben gecen cumartesı havuz dalısı yaptım, biliyorum deniz gibi değildi ama uzun süre sonra yapmayınca bir iyi geldi bir iyi geldi anlatamam. Artık havalar biraz ısınsa da dalmaya falan gitsek.

4. melih34

Amatör Telsiz Sınavı

Ynt: Amatör Telsiz Sınavı Ben geçen pazar trac'a gittim. Topkapı da TİM 2 nin içinde yerleri var. Dilerseniz 10 liraya kitaplarını satıyorlar. Mayıs ayında imtahan varmış. Şimdiden çalışmak lazım.
  5. melih34

Divers Alert Network İlkyardım Eğitimleri

Ynt: Divers Alert Network İlkyardım Eğitimleri Belki yardımı olur, DAN eğitimi ile ilgili kursu Beylikdüzü Sualtı Sporlarından Cem Karabay'da veriyor. Ben kendim için lisansımı ondan aldım. Her dalıcının alması gerektiğine inanıyorum. Ne zaman ihtiyacımız olacağı bilinmez.

6. melih34

Tok Açın Halinden Anlamaz Diyenlere İthaf Olunur

Ynt: Tok Açın Halinden Anlamaz Diyenlere İthaf Olunur Herkese örnek olabilecek yaşamlardan biri. Malesef bugün çoğu insan sadece kendini ve cebini düşünüyor. Başkalarını düşünen nadir insanlar kaldı.

7. melih34

Kişisel Galeri (Tempus)

Ynt: Kişisel Galeri (Tempus) Hayatım boyunca çok gezdim, birçok insanın görmediği yerleri gördüm ama bu vatanın toprakları kadar güzel yerleri hiçbir yerde görmedim. Ah ah birde değerini bilsek bu cennet gibi toprakları daha çok insana gösterebilsek. O kadar bakir o kadar güzel yerler varki bu...
  8. melih34

Ustalardan - Francesco Zizola

Ynt: Ustalardan - Francesco Zizola Hiçbirimiz onu anlıyoruz diyemeyiz çünkü onun çektiği acıların yanından bile geçmemişizdir. Ama fotoğrafa bakın gözlerin içinde hayata karşı umut ve kararlılık var. Çok derin fotoğraflar.
  9. melih34

Donmuş Deniz

Ynt: Donmuş Deniz Korkutucu ama aynı anda kendine göre albeniside var. İnsanın oraya gidip doğanın güzelliğini göresi geliyor.

10. melih34

Trafikte En Gıcığıma Giden de....

Ynt: Trafikte En Gıcığıma Giden de.... Trafikte en güzel sahne, temde inanılmaz bir trafik, arabanın içinde oturup yandaki arabaları kesiyorsunuz. Trafik kilit. Biz aptalız ya bazı akıllı ve çok bilmiş zat'lar hemen emniyet şeridine girer ve kendilerini trafikten kurtarırlar. Burada yapılması...

11. melih34

Sigarayı Bırakanlar Listesi

Ynt: Sigarayı Bırakanlar Listesi Merhaba arkadaşlar; Sigara konusunda her gün konuşuluyor. Sigara yok kansere neden oluyor, yok yavaş yavaş öldürüyor yada kısırlık yapıyor. Hatta ülkemizde Avrupa gibi kendini sigaraya karşı duyarlı hissedip yasaklar koymaya başladı. Peki sonuç ne oldu, sigara...
  12. melih34

İlk Daldığınız Anda ....

Ynt: İlk Daldığınız Anda .... Bir arkadaşımın zoru ile dalmaya başladım, onu her gördüğümde teşekkr ediyorum. Aslında dalışın en güzel yanı, daldığınız zaman yukardaki tüm sorunlarınızı problemlerinizi unutuyorsunuz. O an başka bir dünyada ziyaretçi olarak dolaşıyorsunuz. Suyla arası olan...

13. melih34

Everest’e İlk Çıkan Dağcı Hillary Öldü

Ynt: Everest’e İlk Çıkan Dağcı Hillary Öldü Türkiye'nin en büyük özelliği elindekinin kıymetini hiçbir zaman bilmemesidir.
  14. melih34

Atıcılık

Ynt: Atıcılık tesekkurler en yakın zamanda uygulamaya gecıp, edindiğim bilgileri sizlere aktarmaya çalışacağım.
  15. melih34

Olumlu Düşünme Semineri

Ynt: Olumlu Düşünme Semineri Merhabalar bundan sonraki seminer tarihini bildirebilirmisiniz. Hayatımızda biraz değişiklik olur. Belki dediğiniz olurda kötü giden hayatımızı değiştirmeyi başarırız.

16. melih34

Lada Niva'nın Olumlu ve Olumsuz Yönleri Nelerdir?

Ynt: Lada Niva'nın Olumlu ve Olumsuz Yönleri Nelerdir? Lada niva denince akla hemen off road geliyor. O öyle bir araçki artık kendini off road sayfalarına yazdırdı. Lüks aramıyorsan, sadece dağ bayır arıyorsan lada tam istediğin gibi bir araç
  17. melih34

Everest’e İlk Çıkan Dağcı Hillary Öldü

Ynt: Everest’e İlk Çıkan Dağcı Hillary Öldü Bizler çoğumuz evereste bırakın çıkmayı yanından bile geçemedik daha. Bu insanlar bundan yıllar önce daha basit dağcılık malzemeleri ile zoru başarmış insanlardır. Atalarımızın dediği gibi bükemediğin eli öpeceksin. Bizde bu insanların ellerini...
  18. melih34

Dünyanın En Yüksek Dağı Everest Değildir

Ynt: Dünyanın En Yüksek Dağı Everest Değildir Oraların everestten daha yüksek olduğu kesin. ama baş aşağı bakmak lazım yoksa göremiyoruz. Tabii birde oraya kimsenin gitme ihtimali yok, yani 11bin küsür metreyi tüple dalmayı düşünsenize

19. melih34

Jeep`imin Anahtarını Evde Astığım Yer :)

Ynt: Jeep`imin Anahtarını Evde Astığım Yer :) Güzel yer, sakın kondisyonu indirmeyin yoksa dışarı yürüyerek çıkarsınız
  20. melih34

Bungee Jumping

Ynt: Bungee Jumping Selamlar İstanbulda Kilyos solar beach te bungee jumping varmış diye duydum. Henüz yapamadım ama hele bir ilk bahar gelsin, ilk adresim orası olacak gibi geliyor

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri