Arama sonuçlarınız

1. th3laststand

Kendi Karavanını Kendin Yap(ıyorum)

özelden yazıyorum

2. th3laststand

teşekkür ederim yeni fotografları ekleyemedim en kısa zamanda ekleyeceğim , baya bi aşama kaydettim , hocam kapı ve pencereler içinde benden size tavsiye elinize kapınızı ve pencerenizi satın alın en kötü çerçevelerini satın alın, ona göre kesim yapın, ben çerçeveleri tutarak ölçü aldım kompozit...
  3. th3laststand

En sondaki halinden sonra bayramıda boş geçmeyerek ufak tefek şeyler yaptık bunlardan en başı camlarımızı yerleştirdik , camların montajını dışardan siyah slikon mastik ile camın çerçevelerine sıkarak baskı ve bant yardımı ile tutturdum , akabinde diğer banyo , tavan , ön cam bağlantılarını...

4. th3laststand

telefondan görüşüldü :=)
  5. th3laststand

Gezenbilir ailesi ramazanında vermiş oldugu yogunlukla anca bu aşamaya kadar getirebildim inşallah bayram içerisindeki boşlugumdada kalanları bitirip sadece mobilya işleri kalacak ilk önce şasemiz üzerine 25x25x1.5mm boyalı profilleri karavan projemize göre karkas işlerini yaptık karkas...

6. th3laststand

özelden yazıyorum ah akdeniz karavan ah :)

7. th3laststand

hocam onu intten karavan köşe fitili diye aratabilrsiniz, izmir karavan malzemelerinde bulunuyor veya ısısan plastik yazıp intten satın alabilrsiniz, bulamassanız özelden yazın iletişim numaralarını aktarayım
  8. th3laststand

sizlerede hayırlı olsun hocam elinize saglık güzel olmuş, dodikleri ve alttaraftaki çıtayı nerden temin ettiniz acaba ? benim ölçülere göre bende alayım.
  9. th3laststand

teşekkür ederim, adana'da ikamet etmekteyim. camlarımın siparişinin gelmesini bekliyorum ki 1-2 güne kadar gelicek düşüncesindeyim. profil imalatını şablonu hazırlayıp camları oturtupp dış kapamasına bi an önce geçmek istiyorum. yolunuz adana'ya düşerse beklerim teşekkürler sizede iyi calısmalar.

10. th3laststand

bilgiler için teşekkür ediyorum tüm yaptıgım ürünlerin hepsini tek tek kilo bazında tartarak işlemlerimi yapıyorum osb , profil ve diğer aksamlarla ilgili vidalara kadar dediginiz gibi türkiye de şuan ticari araçlar harici bi tartı zorunlulugu yok piyasada görünen tüm 750kg altı karavanların hiç...

11. th3laststand

merhabalar şase'yi adana Kandil Romork'tan temin ettim, şase işini kendiniz yapmamanızı öneririm, profesyonel ekipmanlarla al-ko veya knott şase frenli dingil torsiyonlu şekilde almanızı öneririm üzerini siz yapabilrsiniz bu benim kendi fikrim,, Romork 30 bin aliminyum kompozit 10 bin camlar 11...
  12. th3laststand

Herkese selamlar bu grubun bana başta karavan yapmakla ilgili çok +sı oldu bir çok fikir edindim , herkese şimdiden bundan sonraki süreçler içindeki yardımları için teşekkür ederim. Karavanın yapım aşaması malzeme tedarikleri ve diğer tüm işlemlerle ilgili fotograflı gerekirse videolu şekilde...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

SON KONULAR

Geri