Arama sonuçlarınız

1. Biriz

Türkiye'den Kendi Aracımızla Rusya'ya Gitmek

Poti-Sohum-Soçi geçişinin geçişlere kapalı olduğu ve sadece Lars'dan geçiş yapabileceğğimiz konusunda duyumlarımız var. Siz bu rotayı teyid edebildiniz mi?
  2. Biriz

Türkiye'den Kendi Aracımızla Rusya'ya Gitmek

Selam, Gürcistan - Rusya geçişini Lars sınır kapısı üzerinden yaparak Gürcistan üzerinden Rusya'ya geçiş yapabilirsiniz. Bu forumda size yardımcı olabilecek konular var, ' karayolu ile Rusya'ya gitmek' konulu... Ben de Rus vatandaşı eşimle haziran ayı içerisinde Rusya'ya gitmeyi planlıyorum şu...

3. Biriz

Land Cruiser Ile Moskova

Rusya'ya nakit USD ile gidecek arkadaşlara bilgi : Rus bankaları satın alacakları dövizleri tek tek inceleyip, üzerinde ekstra yazı, damga, mühür...vb. olan paraları kabul etmiyorlar.. Geçen yaz yaşadık, memurun aksiliğine verdim, ancak geçen hafta döndüğümüz seyahatte de aynı şeyi yaşadık...
  4. Biriz

Land Cruiser Ile Moskova

Merhaba, sanırım sorunuz C.Corax'a, ancak kendi güncelimden ben de bilgilerimi aktarayım : Geçen hafta itibarıyle Rusya'da Vısa-Mastercard lar kullanılamıyordu. Nakitle gitmek gerekir. Google maps'in ilgili haritalarını Türkiye'de yükleyip Rusya'da çevrimdışı mod'da kullanmıştım. Yandex...

5. Biriz

Land Cruiser Ile Moskova

Teşekkürler...

6. Biriz

Land Cruiser Ile Moskova

Merhaba, bizim de Perm'e gidiş planımız var. Gidiş rotanızdaki yolların kötülüğünü güzel anlatmışsınız :) Dönüşteki Rostov, Krasnodar, Vladikavkaz rotası için ne söyleyebilirsiniz? Gidiş dönüş rotanızı G.Maps üzerinden paylaşabilirmisiniz?.. Rota önerilerniz olursa da seviniriz...
  7. Biriz

Land Cruiser Ile Moskova

Merhaba, seyahate başlayabildiniz mi?

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence