Arama sonuçlarınız

1. E

Dijitsu Md50 + Buzdolabı Kullanan Var Mı?

Dediğiniz gibi üstü kapalı cevaplar veriyorlar sorduğumda. Kamp rehberi youtube kanalında 12v buzdolabı testi yaptılar. 90 lt dolap da Detaylı olarak 24 Saat incelemede Agm aküden 36 Ah tükettiğini gösterdi. Baktığımızda 100 Ah bir akü ile haftasonu nu cıkarır güneş paneli olmadan aslında...

2. E

telefonla görüştüm. Dolap motorunu 12v motorla değiştiriyorlarmış. Saatte 0,5 Amper çekiyormuş. Sürekli sattıklarını ver şikayet de gelmediğini ilettiler. Gerçekten kafam çok karısık :)
  3. E

Merhaba arkadaşlar, Dijitsu MD50+ kullanan var mıdır aranızda? 12v ancak saatte kaç amper çeker bilgi yok malesef. Birde MN sogutma marka Kayseri üretimi bir dolap var. (MN Soğutma 12 / 24 Volt Arac Yat Marın Karavan Mını Buz Dolap 45 Lıtre ) AÇıklamada "ürünümüz akü deşarj korumalıdır 100...

4. E

Nissan Xtrail 2.0 Dci Alınır Mı?

Tesekkurler bilgilendirme için. Şuanda Rexton 2. 0 dci da inceliyorum. Bakalım hangisi nasipse artık.

5. E

İlginize tesekkurler. Pathfinderlar cok güzel ancak yakıtı cok yüksek malesef. 2. Araba olmadığından sürekli alacağımızı kullanıyor olacağız. Birde pathfinder da kronik sorun durumu nedir?

6. E

Araç Üstü Çadır İçin İlk Adımı Attık :)

Merhaba, Sorunuzu geç yanıtladıgım için şimdiden özür dilerim. 😊 Araç üstü çadırla 5 kere kamp yaptık. Hepsinde de çok memnun kaldık. Sabah denizin kıyısında uyanmak harika bir duygu. Ayrıca geceleri hep battaniye örtmek durumunda kaldık. Sanırım yüksekte oldugu için serin oluyor. Biz...
  7. E

Merhaba Arkadaslar, Kullanmıs oldugum 2011 Honda Crv aracımı satıp yine 2011 yada 2012 NİSSAN XTrail 2.0 dci alma niyetim var. Araç üstü çadırla güzel geziler yapıyoruz. Ancak Honda Crv 4*4 de her yere rahat giremiyorum. Xtrail de kilitli diferansiyel var sanırım. Bagajı da daha büyük Crv...
  8. E

10 yaşında bizim kız. bakalım memnun kalacak mıyız :)

9. E

Buzdolabı Sorunu Hakkında.

Merhaba, Konuyu hortlatmış olucam sanırım ama satıldı mı acaba?

10. E

olabilir ama işte akü biterse korkusu var hep içimde. Peki Amonyaklı yani küçük tüple çalışan otel minibuzdolapları nasıl? tavsiy eder misiniz?
  11. E

aküm yeni ancak çakmaklıklardan kontak kapalıyken enerji alamıyorum. Sürekli de kontak aç-kapa sorun olur gibime geliyor

12. E

Tesekkurler yorumlarınız için. Suanda dediğiniz gibi enerji hesabı yapmadan ilk kamplarımıza başlıcaz nasipse. Duş ve bulaşık için çift motorlu şarjlı damacana pompası aldım. Daha gelmedi umarım iş görür 😊 Balıkçı köpüğü ve buz ile yola devam :) Aşağıdaki tarz setler ne kadar kullanıslı...
  13. E

160*220 olan en büyük modeli aldık. yine de sığamaz mıyız :)
  14. E

Merhaba Arkadaslar, Daha önceleri de üye olmadan forumu takip ediyordum. Ancak artık araçüstü çadır için dün kapora yı verdiğimizde göre artık foruma da üye olmam gerekir diye düşündüm :) İsmim Gökhan. 3 kişilik çekirdek bir ailemiz var. Doğayı ve gezmeyi severiz. Bu yüzden Gipsy firmasından...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri