Arama sonuçlarınız

1. castelli

Arazi Aracı Önerisi Ve Varsa Satan Ağabeylerim

Evet bu konuda doğru söylüyorlar.. Araç adeta düz yolda sürülmemek için yapılmış 😀😀 Şaka bir yana Niva ile şehirlerarası seyahat yorucudur ve çekilmez.. Ama arazi için diğer söylediklerim hala geçerli :)

2. castelli

Arazi Aracı Önerisi Ve Varsa Satan Ağabeylerim

Ben başlangıcı 1986 niva ile yapmıştım araçla aynı yaştaydık diyebilirim :)) Daha sonra 2 niva daha eskittim ve hepsinden de ok keyif almıştım.. - araç zaten ekonomik - yedek parça sıkıntısı diye birşey asla yok.. ne taksan oluyor :))) - kendi kendine sök tak tamir etmeyi öğren aracı.. - yol...
  3. castelli

Camper Için Pickup Mı, Suv Mi?

L200 ile yapılacak güzel bir camper süper fikir.. zira bekarlığımda çokça da keyfini sürmüştüm :) Bana kalırsa 200 lira bütçe bahsettiğiniz gibi bir araç pickup üzerinde fazlasıyla tatmin edici ve keyif verici olacaktır.. 2008 intense üzerine donanımlı güzel bir camper kurulur para bile artar..

4. castelli

Yeni Projem Voyager Çekme Karavan

Elinize sağlık çok güzel görünüyor. Yalnızca çatı için sandviç panel yerine ağaç üzeri şingıl nasıl olurdu diye düşündüm..
  5. castelli

Karavan Ne Zaman Alinir?

İsabet olmuş bende karavan almak için 2021 fuarını beklemeyi düşünüyorum. Ustalar daha iyi bilir ama üretici gözüyle söylemek isterim ki, fuarda sipariş almak pek keyiflidir. Bu nedenle bizde hep fuara özel fiyatlarla görücüye çıkarız. Bence fuarda mutlaka hem fiyat hem ödeme avantajı olacaktır ;)

6. castelli

Çekme Karavan Tavsiye

NK karavanlardaki şikayetleri epey inceledim.. Anladığım kadarıyla firma ve sahipleri özünde kötü insanlar değil ancak sanıyorum ki öz sermaye sıkıntısı yaşıyorlar.. Bu sebeple firma siparişi zamanında teslim edemiyor veya ücret iadesi yapmak konusunda güçsüz kalıyor.. Gördüğüm şikayetlerin...

7. castelli

Çekme Karavan Tavsiye

Benim ilk karavanım olacağı için max 100 lira gibi bir bütçe ayırdım bu işe.. alışırsak ilerde daha iyilerine bakarız diye düşünüyorum.. Bir yandan bu dediğinize hak vermemek elde değil.. Pzt günü 1-2 firmayla görüşüp istediğim donanımın tamamladığında toplam ağırlık neye denk gelecek...
  8. castelli

Çekme Karavan Tavsiye

Bartek harikasın.. Adria action baya baktım bende hoşuma gitti aslında ama sitede boş ağırlık 935 kg yazdığı için listeye almamıştım.. Yeniden belge ruhsat vs vs.. Bu ağırlık konusunda beni aydınlatır mısınız ? Boş ağırlık mı 750 kg olmalı eşyalı toplam ağırlık mı olmalı anlamadım ?
  9. castelli

Cherokee Tavsiye

Herkese selamlar.. Birkaç yıldır amatörce offorad ve kamp yapıyorum.. Bu zamana kadar 3 tane niva eskittim bir de l200 tecrübem oldu.. Uzun zamandır cherokee hevesim var ama hangi araç daha az sıkıntı verir bilgim yok.. Hem 750 kg altı karavan çekebileceğim hem de ufak tefek gezintilerde beni...

10. castelli

Çekme Karavan Tavsiye

Herkese merhabalar, Uzun zamandır forumu takip ediyorum gerçekten çok güzelok bilgili tecrübeli arkadaşlar abiler var. Bu nedenle fikirlerinizi önerilerinize değer veriyorum.. Yaklaşık 10 yıldır çadır kamp yapıyorum.. 2 sene önce de çoluk çocuğa karışınca arpenaz 4.2 aldım.. Şimdi 750 kg altı...

11. castelli

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Merhabalar herkese.. Ben Samsun'dan Erkan. Son birkaç yıldır çadırla kamp yapıyordum.. 3 tane niva eskittim :)) trofe avcıyım.. Önümüzdeki ay çekme karavana terfi etmek niyetindeyim.. bununla ilgili ayrıca bir başlık açıp ustaların önerisini almak isterim.. Sağlıkla kalın...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,462
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri