Arama sonuçlarınız

1. nud

Elo Voltaj Duyarlı Röle

lityum aküler için uygun olmadıgını sonradan öğrendiğim için hiç kullanmadan satıyorum. 600 tl

2. nud

Karavan Yeşil Sigorta Tarifesi

Uluslararası Sigorta (Yeşilkart) – Türkiye Turing ve Otomobil Kurumu sayfada ; ""Türk Sigorta mevzuatı gereği sadece Türkiye’de trafiğe tescilli ve geçerli bir Zorunlu Türk Trafik Sigortası taşıtlara Yeşil Kart düzenlenebilir."" belirtilmiştir.
  3. nud

bu konuda güncel mevzuatı bilmiyorum. benim başımdan gecen bir olay oldugu için bilgi olarak yazdım. 2019 da yurt dışından 15 günlük yeşil sigorta yaptırarak yabancı plakalı aracım ile türkiye ye geldim. turkiye de 3 ay kaldım. kimse sigorta sormadı. ancak dönüş yapacağım zaman tekrar 15 günlük...

4. nud

yeşil sigorta aracın plakasının ait oldugu ülkedeki sigorta şirketleri tarafından yapılır. TC plakalı bir aracı avrupa da bir ülkede sigorta yaptıramazsınız
  5. nud

Takograf

2003 model sprinter araçlarda takograf cihazının sökülmesi halinde aracın km saati çalışmayıp bütün bilgilerin silineceğini öğrendim. bütün sistemin etkileneceği hatta ABS sistemini etkileyeceği söylendi. Mutlaka sökülmesi gerekiyor ise 600 TL tutarında bir parça takılarak takografın yerine...

6. nud

Takograf

Merhaba, 14 kişilik minibüs alıp bir ay içinde M1 sınıfı karavan ruhsatlı araca çevirdim. Ancak araç içinde bulunan takograf cihazının nasıl söküleceği ile ilgili bilgiyi hiç bir yerde bulamadım. Bu konuda bilgisi olan arkadaşlardan yardım rica ediyorum. Teşekkürler

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR