Arama sonuçlarınız

1. H

Hidrofor Problemi

Evet bakmıştım ama tam olarak sorunun ne olduğunu bilmeden çok da hareket etmek istemedim.

2. H

Hidrofor Problemi

Merhaba öncelikle forumu okumama rağmen sorunuma yakın bir çözüm bulamadığım için bu başlığı açtığımı söylemek istiyorum. Karavanımda daha önce kullanan arkadaşın bağlamış olduğu bir hidrofor var. 20 litrelik bir bidona sarkıtılmış boru ile su çekiyor. Bir süre önce hidroforun sıkıntıları...
  3. H

Karavan Için Mutfak Eşyası Seçimi Ve Dolap Içi Düzenleme

Merhaba, malzemeleri nereden buldunuz acaba?

4. H

Mercedes T1 Motokaravan Şasi Numarası Bulunamadı

Çok teşekkür ederim. Kontrol edeceğim, umarım silinmemiştir.
  5. H

Merhaba bana daha önce de bir konuda yardımcı olmuştunuz çok teşekkür ederim. Bugün başka bir yerden de sağ arka tekerin olduğu tarafta şasiye işli olduğunu öğrendim fakat daha arabanın yanına gidemedim. Gittiğim zaman sizin tavsiyenize de uyup kontrol edeceğim. Girişten kastınız kapı mı? Yoksa...

6. H

Merhaba 1980 model bir Mercedes T1 motokaravanım var. Bugün Ankara'da muayeneye götürdüm, 11 adet ağır kusur buldular, çoğu elektrik ve fren kusurlarıydı. Yalnız arkadaş bir de şasi numarasını bulamadığını söyledi. Sanırım bu modele alışık olmadığı için... Bu numaranın aracın neresinde olduğunu...

7. H

Ankara'da Mercedes Motokaravan İçin Servis

Selam, bahsettiğiniz servisi araştıracağım. Teşekkür ederim.
  8. H

Teşekkür ederim
  9. H

Merhaba, açtığım başka bir başlıkta bahsettiğim gibi, proje odaklı Mercedes TN serisi motokaravan almak üzereyim. Fakat işini iyi yapan bir usta bulmadan bu projeye girmek istemiyorum. Ankara'da bulunan ve bu kasa ile alakalı daimi müşterisi olacağım iyi bir servis ya da usta öneriniz varsa çok...

10. H

Mercedes Tn

Merhaba ilginiz için teşekkür ederim. Ben de iyi bir usta arayışındayım. Araç proje aracı olacağı için şehir içinde olduğum her ay düzenli olarak kontrole sokmayı düşünüyorum. Aracı sürekli sorunsuz ve bakımlı tutmak benim için önemli. Sanırım aracın en olumlu özelliği motoru iken en olumsuz...

11. H

Mercedes Tn

Merhaba iyi akşamlar. Önümüzdeki günlerde bir proje için 1986 model bir Mercedes TN serisi panelvan almak istiyorum. Özellikle bu kasaya yönelmemin nedeni, kafamdaki projeye çok uygun olması. Arabanın 500 bin km'de olduğunu ve motorunun iyi durumda olduğunu biliyorum. Ancak bazı mekanik...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,479
Kayıtlı Üye Sayımız
172,133
Kaydolan Son Üyemiz
sereze

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR