Arama sonuçlarınız

1. S

Merhaba 15 M3 Ducato Ile Bizde Varız

Proje işi henüz net değil ama hafta sonu boş durmadık aracı söküp temizledik ve insanların ne kadar mantıksız olabileceğini gördük. Önceki sahabi aracın altına mdf levha koymuş ve bunu yıkamış yıkanan mdf çürümüş altına bir sürü çamur birikmiş ama zorda olsa temizledik. Koltukları söküp...

2. S

Yapan bir firma buldum 3500TL 5+1 yapabilirim dedi doktor63 beyin yaptığı gibi önce koltuk ekleme sonra karavan şeklinde .orjinal koltuğunu takman gerekir dedi. Öyle olunca arkaya 3 lü önde 2 li birde şöför oluyor bizde sabit yatak düşündüğünüz için işler karışıyor .
  3. S

Herkese cevaplar için teşekkür ederiz. Aracımızın bakımlar ve ufak tefek kapı sorunları giderildi camlar açıldı ara bölme söküldü şimdi sırada taban suntası çıkarılacak ve detaylı bir temizlik yapılacak. Bu arada dolphin karavan 3+1 ruhsat için 7500 TL istiyor. Çok araştırdım ama bizim araç için...

4. S

Bize Her Yer Karavan

burda Psa grubu kullanan herkese çok güzel moral olmuştur bu resim.O çaplı kazada bence ford ta aynı sonucu alır gibi geliyor.
  5. S

Kendi Karavanını Yapanlar; Hayalden Gerçeğe Adım Adım

Son hali ne aşamada bittimi acaba umarım rafa kalkmamışdır

6. S

Merhaba, Gaziantep ilinde yaşıyoruz ve bu sevdaya gönül verdik. Yaklaşık iki aydır araç bakıyorduk ve malesef bu Süreçte araç fiyatları çok arttı ve bizde bütçemizi aşmamak için pek istemesekte 217.000 km bir araç aldık. İşlemlere sizlerin yardımlarıyla bölüm bölüm tamamlamak istiyoruz. İlk...

7. S

jp heather marka karavan kombisi

Ben de bu yöntemi kullanmayı düşünüyoruom su ısıt temiz su tankına doldur tmmdır
  8. S

Kendi Karavanını Yapanlar; Hayalden Gerçeğe Adım Adım

Çok güzel gidiyor elinize sağlık. 23 Mart sonrası neler yapıldı merakla bekliyorum.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri