Arama sonuçlarınız

1. H

Karavan Seçimi Ve Karavan Sahip Olma Süreci Için Kararsızlıklar

Merhaba tekrar, Evet Doğrucu Davut Bey gizli gizli karavan yapıyorum :-) başladım karavan yapımına. Sosyal medya vs. paylaşım yapmayacağım ama burada görselle tecrübelerimi aktarmak için fotoğraf çekimi yapıyorum. Şuana kadarki süreci anlatacak bir yazı yazacaktım ama açıkcası iş yoğunluğundan...

2. H

Çok teşekkür ederim hızlı bir başlangıç oldu. Forumda da söylediğiniz gibi bazı başlıklar var oraları da okumaya başladım. Size araç için belirlediğim donanım listesini atmak isterim. Yorumlarınızı almak isterim eğer sizin için uygunsa ? Harun
  3. H

Merhaba, Bende motokaravan seçimi ile ilerliyeceğim. Görüşleriniz için teşekkür ederim. Harun

4. H

Merhaba, Sizi döndürsek tekrar başa aynı seçimi bu yaşadıklarınızı bilerek tekrar yapar mısınız ? Eğer yaparsanız eminim ki size ve çocuğunuza çok şey katan bir hayat deneyimi olmuştur. Buraya yazıyorum ama aslında size değil beni emin misin ? diye sorarak tecrübe aktarımı yapan değerli...
  5. H

Merhaba Cevabınız için teşekkür ederim. Birkaç gündür yoğun bir tempoda olduğum için geç cevap yazabildim. Kusura bakmayın. Benim kızımda çok hareketli onunla ilgilenmekle vakit geçiyor dediğiniz gibi. Üzerine bir de köpeğim var oda ilgi bekliyor. Evde, kalabalıkm ortamlarda ilgi...

6. H

Cevabınız için teşekkür ederim. Galiba meslektaşız :-) Kiralama için birkaç defa niyetlendim fakat kiralama firmalarının profesyonel olmaması vb. durumlar sebebi ile kiralama yapamadım. Avis' le görüştüm müsait karavanı kalmamıştı sonraki denemelerimde ise gördüm ki karavan kiralama fiyatlarını...

7. H

Yorumunuz ve paylaştığınız ilanlar için teşekkür ederim. İthal çekme karavan konusunda netleştim ama galiba en doğrusu panelvan araç ile kendim emek harcayarak birşeyler ortaya çıkarmak olacak. Daha küçük bir araç şuan için bana uygun olabilir. Yarı otobüsle hiç beklenmeyen sorunlarla karşılaşma...
  8. H

Yorumunuz için teşekkür ederim. Galiba ithal çekme karavanı biraz daha sonraya bırakıp panelvan bir aracı yavaş yavaş hazırlamak en doğrusu olacak.
  9. H

Size katılıyorum. Bahsettiğiniz güvenli gaz sistemi, nem konusunu notlarıma aldım. Çekme karavan olursa ithal 1. yada 2. el düşüneceğim.

10. H

Yorumunuz için teşekkür ederim. Açıkcası yazdıklarınıza bakınca bana uygun olan panelvan' dan karavan dönüşümü gibi duruyor. Yarı otobüs istememin sebebi içinin rahat olması ve içerisine hayatı kolaylaştıracak her türlü cihazı koyabilmekti ama bakınca belki ilk karavan için bu kadar büyük araç...

11. H

Değerlendirmeniz için teşekkür ederim. Evet vurgulamak istediğiniz konu önemli bir konu. Bir anlık hevesle yola çıkan biri değilim. Eşim ve ben uzun zamandır karavan sahibi olup olmama konusunda değerlendirme yapıyoruz ve artık kararımızı verdik. Bu yaz olmasa da önümüzdeki baharda karavan...
  12. H

Yorumunuz için teşekkür ederim :-) Planlamanın doğru yapılması için ön araştırmamı yapıyorum. Mutlaka bir şaşma olacak ama minimum olmasını hedefliyorum.

13. H

Merhaba, Öncelikle bu değerli siteye içerik kazandıran ve faydalanmamızı sağlayan herkese çok teşekkür ederim. Bende bu noktadan itibaren aktif olarak içerik eklemeye çalışacağım. Çok fazla uzatmadan bana tecrübelerinizle yol gösterebilmeniz için konuya giriyorum. Ben İstanbul’ da yaşayan...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri