Arama sonuçlarınız

1. Gurmer17

Tavan Üstü Plaka Uzerine Çadır Için Yardım

Çok mantikli teşekkür ederim 👍

2. Gurmer17

Tavan Üstü Plaka Uzerine Çadır Için Yardım

Merhaba arkadaşlar, Tavan üstüne taşıma barlarina baglayabilecegim bir panel üzerine bildiğiniz 2 kişilik çadırı açıp gerektiğinde konaklayabilecegim, fiyat anlamında uyguna getirmek istediğim bir fikrim var, internette benzer bir örnek gördüm. Burada malzemeler konusunda tecrübenize danışmak...
  3. Gurmer17

Yurdisina Aracla Yolculukda Schengen Uygulamasi

ustat cok tesekkurler bu paylasim super oldu elinize saglik bende bu dogrultuda bir rota planliyordum harika oldu :smiley:

4. Gurmer17

Kuzey Avrupa Gezim

Teşekkür ederim üstadım cevaplarınız için :smiley:
  5. Gurmer17

Kuzey Avrupa Gezim

tesekkur ediyorum cevabiniz icin ustad bizde dusunuyoruz simdiden planlamaya basladik :) ozaman yeterki basvuruda vizeyi alana kadar bir program hazirlamak.. vizeyi aldiktan sonra sikinti yasanmiyor anladigim kadariyla, bizde gerekirse rezervasyonu iptal edilebilen yerlerden rezerve yaparak...

6. Gurmer17

Kuzey Avrupa Gezim

Merhaba Veli bey, bende esimle sizin yaptiginiz benzeri bir tur planliyorum. Size danismak istedigim acaba yurtdisina vize islerini schengen ile mi yaptiniz? Yaptiysaniz otel rezervasyonu sartini nasil hallettiniz? Bizde dacia dokkerla gidecegiz araci camper hale getiricem aracta yda kampta...

7. Gurmer17

Yurdisina Aracla Yolculukda Schengen Uygulamasi

Herkese merhabalar, forumu uye olmadan takip ediyordum. Paylasimlardan feyz alarak onumuzdeki yaz tatilinde esimde avrupa turu yapmayi dusunuyoruz. İnternette arastirmalar yaptim lazim olan belgeler vs bunlari tespit ettim. Fakat biz doblo tipi bir araci camper hale getirip (wc dus olmaksizin)...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,460
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

SON KONULAR

Geri