Arama sonuçlarınız

1. Stata

Tahoe Sport Arıyorum

a ağlamak istiyorum

2. Stata

Tahoe Sport Arıyorum

insanoğlu böyle işte işi bitince bir daha uğramamış:) halbuki biraz bilgilendirse etse kendinden sonra arayan insanlara faydası dokunsa ne olur
  3. Stata

Battaniye Ile Kaç Dereceye Kadar Isınabiliriz?

Soğuğa karşı en etkili yöntem iyi bir çadır ve uyku tulumudur. Uyku tulumunun içine iç çamaşırıyla girilmesi gerektiğini söylerler vücut ısısını elbiselerin emmemesi için

4. Stata

Wk 3.0 Crd Alsak Mı ?

Ankara-İzmir-Ankara seyahatimde yakıt tüketimi, 2006 Grand Cherokee 3.0 CRD https://i.hizliresim.com/6D4nV9.jpg
  5. Stata

Wk 3.0 Crd Alsak Mı ?

Ankara-İzmir-Ankara seyahatimde yakıt tüketimi, 2006 Grand Cherokee 3.0 CRD

6. Stata

Motosiklet Ile Pamir Ve Moğolistan (rapor Ve Rehber)

harika bir gezi olmuş, ne mutlu size..pamir highway de lokallere ait daha geniş foto ve anlatımlar olsa biraz daha iyi olurmuş gibi...darısı daha uzun soluklularına inşallah

7. Stata

Grand Cherokee 3.0 Crd Nasıldır , Alınırmı , Değermi ?

mesaj gönderdim üstad. valla ali expresten herhangi bir şey alıp 30-40 gün bekleyesim gelmiyor hiç nedense:))
  8. Stata

Grand Cherokee 2006 3.0CRD Limited (WK) için Lastik Arayışı

güncel olarak önerisi olan var mı? yazlık + kışlık şeklinde kullanmayı düşünüyorum. Şu an üzerinde gy 4 mevsim lastik mevcut ama ankara'nın yüksek kesimlerinde nasıl olur bilemiyorum.
  9. Stata

Maalesef yedek anahtar mevcut değil...

10. Stata

Grand Cherokee Wk Yol Konforu

ben de 2008 2.0 tdi passat varianttan geçiş yaptım. henüz aracı yeni aldım detaylı inceleme fırsatı bulamadım ama konfor olarak passat ı yakalayabileceğini zannetmiyorum yüksek süratlerde...

11. Stata

Gezenbilir Whatsapp Grubu ? [only Jeep :)]

İyi günler; Bugün itibariyle Grand Cherokee WH için anlaştım. beni de gruba alırsanız sevinirim. 505 884 45 91 Erhan
  12. Stata

Wk 3.0 Crd Alsak Mı ?

gerek park, gerek trafik ve gerekse tüketim için bir çok kişiye göre optimal bir araç değil...ben günlük sağa sola koşturma için daha küçük bir araç tercih ederim..

13. Stata

Herkese selamlar; Bugün itibariyle 2006 model 240 bin km de bir araç için anlaştık. Tuna garaja götürüp baktırdık. usta da ok verdi..yürür aksamda yaş ve ömürden kaynaklı değişim isteyen parçalar dışında sıkıntı yok..şanzuman, turbo, enjektör, dif vs sıkıntısız...Onun dışında lastikleri idare...
  14. Stata

Wk 3.0 Crd Alsak Mı ?

hobi ve zevk bu noktada devreye giriyor işte..kimse bu araçları günlük işini gördüğü ya da sürekli olarak koşturacak araç olarak aldığını düşünmüyorum. elbette vardır, o zaman araçla uğraşmak dert olur..tek araç olarak alınıp bu araca bağımlı kalınacak bir araç değil zaten..
  15. Stata

Wk 3.0 Crd Alsak Mı ?

Herkese selamlar; 2006-2010 arası Wh arıyorum. geçmişini bilmek önemli tabi..bu yaşta kilometrelerine pek takılmamak lazım ama 200 bin altı olması tercih nedeni tabi..satmayı düşünen olursa buradan, değerlendirebilirim.

16. Stata

2011 Grand Cherokee 3.0

Henüz almadım araç. İtalyan motor gerçeğine bir lafım yok..forumda ve bir çok yerde 2008 den sonra italyan motor kullanılıyor şeklinde bir bilgi var..VM motori adlı italyan firması 2011 den itibaren üretmeye başlıyor...ilk mesajda sarfettiğim söz hatalı doğru 3.0 olanların hepsi mercedes...
  17. Stata

2011 Grand Cherokee 3.0

Çok şükür biraz araştırma yapabilme kabiliyetmiz var..italyan motor söylentisi sadece sizin benim gibi kullanıcıların laflarıyla yazılmış şeyler...henüz yabancı kaynaklara bakamadım ama elle tutulur yazılı bir bilgi yok bu konu ile ilgili..ama aşağıdaki bilgi şimdilik sizin için de yeterli...
  18. Stata

2011 Grand Cherokee 3.0

bir italyan motor muhabbetidir gidiyor...grubu fiat aldı diye yeni motor mu yaptılar arkadaşlar adamlar..aynı eski motor devam etmiyor mu 3.0 crd lerde hangi kasa olursa olsun..3.0 crd olan bütün motorlar aynıdır

19. Stata

Herkese selamlar; 1,5 sene önce bu araçlara bakıp vazgeçmiştim tek araç olacağından dolayı..şimdi biraz rahatladım ve ikinci araç olarak bakayım dedim fiyatlar gerçekten çıldırmış. 2006-2007 bakımlı araç arıyorum. içime sinerse talibim..

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri