Arama sonuçlarınız

1. Mesut Küçükarslan

2007 Model L200 İntense 4x4 Çekiş Sorunu

Hocam merhaba EGR'ye baktırdınız mı ? Turbo'da da basınç kaybı olabilir.

2. Mesut Küçükarslan

90 Model 2,6 Pajero Arazi Vitesleri Ve Dif. Kilitleri Hakkında Bilgi Lütfen...

Dostum merhaba, üzerinden neredeyse 1 sene geçmiş ama eğer hala cevap bulamadıysan diye yetiştim. sağdaki vites yavru -arazi şanzımanı olarak adlandırılıyor. Aracını 4x4 moduna almak için öncelikle ön tekerlerde bulunan manuel hubları lock pozisyonuna getirmen gerekiyor. Bu araçların...
  3. Mesut Küçükarslan

10-11 Model Niva Ile 18-19 Model Arasındaki Farklar

Aslında üretecek alt yapı ve teknoloji vardı. Tuzla Otokar Tesisleri'nde TSK 'nın kullanması için neredeyse 20 yıl boyunca Land Rover Defender 110 üretildi. 90 model üstü L.R. Defender pickupların büyük bölümü Tuzla Otokar çıkışlıdır. Keşke daha geniş bir ürün yelpazesi ile sivil tüketici...

4. Mesut Küçükarslan

10-11 Model Niva Ile 18-19 Model Arasındaki Farklar

sıfır Niva alacak kadar paranız var ise neden bir Niva alıyorsunuz ki ? Yerinizde olsa Mitsibishi Pajero, Toyota Land Cruiser, ya da Nissan Patrol türü bir araç bakarım o rakamlara.
  5. Mesut Küçükarslan

Off Road Ve Konfor Amaçlı Makas Kulakları

Merhaba, 88 model 5 kapı pajero 'ya uygun olanı var mıdır ? Bir de size nasıl ulaşabilirim ?

6. Mesut Küçükarslan

3000 V6 1990 Model Benzinli Parça Bulamama Sorunu

Merhaba, parçamarketim vardı sanırım Pajero parçaları satan. Bir göz atın derim.

7. Mesut Küçükarslan

Üstadım merhaba, forum gönderilerinizi dikkatle takip ediyorum. Özelilikle araçlarınız için...

Üstadım merhaba, forum gönderilerinizi dikkatle takip ediyorum. Özelilikle araçlarınız için Japonya'dan parça ithal ediyor olmanız fazlasıyla ilgimi çekti çünkü ben de bir Japon firmasında çalışıyorum. Kısa bir süre önce 88 model 5 kapılı Pajero 2.6 aldım. sizinle tanışmayı çok isterim...
  8. Mesut Küçükarslan

Mitsubishi pajero dodik uygulaması.

Merhaba, Pajero için dodik üretmeye devam ediyor musunuz ?

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,116
Kaydolan Son Üyemiz
bahaattin

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri