Arama sonuçlarınız

1. S

Fiorino Campervan ( Fiorino Panelvanın Kamp Aracına Dönüşümü)

Yatma zemini uzunluk 184 cm, genişlik 140 cm. Boyum 182 cm. Çok rahat yatıyorum. Kullanım açısından uzunluk ve genişlikle ilgili standart çift kişilik yataktan farkı yok.

2. S

Teşekkür ediyorum, sizlerin de keyfi bol olsun sağlıklı günler dilerim.
  3. S

Fiat Fiorino panelvan bir araçtan basit bir tasarım ile optimum işlevselliği sağlamaya çalışarak campervan yaptık. Minimalist bir kamp aracı oldu. Büyük bir aracın masraflarını karşılamak için bütçemiz yoktu. Daha doğrusu 15 yaşlarında bir araç alabilirdik. Ancak içine yapılacak masraf ve aracın...

4. S

Campervan Yapımı Ve Yasal İşlemler

Bilgilendirmeniz ve Burak Bey'in telefonunu paylaştığınız için teşekkür ederim.
  5. S

Efendi gibi bir başlık açtım, zeka meka muhabbeti yapma bana kardeşim. Senle uğraşmak istemiyorum. Sen benim başlığıma yazma, bana da cevap verme. Kalp kırmak istemiyorum.

6. S

Su deposu konusunda denenmiş bir uygulama ile ilgili bilgi veren olmadı şu ana kadar. Ben aslında deneyen birinin görüşlerini merak ediyorum. 5 tonluk su tankı koymayı düşünmüyorum bu arada. Max 100 + 100 = 200 litre. O da yolculuk sırasında mümkün olduğunca boş olacak. Diğer konuya gelince...

7. S

Merhabalar. Benimde en çok dert ettiğim konu sigorta. Bu yüzden yapacak olduğum campervanın karavan şartlarına uymaması için tuvalet duş kısmını ilave bagaj ile, yatak kısmını bahsettiğiniz şekilde, ocak kısmını da güzel bir tasarım yapıp piknik tüpü ile çözmeyi düşünüyorum. Geriye birtek...
  8. S

Bu tip bir karavan yapsam tüv araç muayenelerinde ve trafik denetimlerinde sorun yaratır mı?
  9. S

Merhabalar. Bilgilendirmeleriniz için teşekkür ederim . Tavan bagajındaki temiz su tankını 100 + 100 litre iki parça olarak koymayı düşünüyorum. Uzun yolda dolu tutmak sorun yaratabilir. Daha çok aracı durdurup kamp yapacağım alanlara yaklaştığımda doldurmayı düşünüyorum. Ilave bagaj konusuda...

10. S

Merhabalar. Soğuk zamanlarda dışarıya çıkıp tuvaleti kullanmak içerideki tuvaletlere göre kesinlikle daha konforsuz olacak. Ancak koku, hijyen, rahat tuvalet yapabilme vb faydaları düşününce daha kullanışlı olabileceğini düşündüm. Duş ve mutfak lavabosu için sıcak suyu Webasto ile çözebileceğimi...

11. S

yatay formlu su tankları ile ilgili görsel eklemek istedim. kafamda tasarladığım ocak ve lavabo için fikrime yakın bir görsel de ekledim.
  12. S

yatay formlu su tankları ile ilgili görsel eklemek istedim. kafamda tasarladığım ocak ve lavabo için fikrime yakın bir görsel de ekledim.

13. S

Merhaba Arkadaşlar, Benzer konular daha önce açılmış ve belli bilgi paylaşımları yapılmış ama konuya biraz daha farklı bir bakış açısı ile yaklaşmak istedim. Malum motokaravanların zorunlu trafik sigortası aşırı yüksek. Bu yüzden bir panelvan alıp çok fazla motokaravan kategorisine sokmadan...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,466
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri