Arama sonuçlarınız

1. cellchuck

Wk 3.0 Crd Alsak Mı ?

2. cellchuck

Wk 3.0 Crd Alsak Mı ?

Temizini ve bakımlısını bulursan cok memnun olursun.Ben sattım (2008 makyajlı gc limited)2018 navara aldım ama aklım jeepte kaldı🙂
  3. cellchuck

Wk 3.0 Crd Alsak Mı ?

Valla bilmiyorum ama uçtu herkes, ne olcak böyle belli değil 😂

4. cellchuck

Wk 3.0 Crd Alsak Mı ?

1 ay once sattım jeep garajda uğur usta aldı aracı, arac cok temizdi, su an zaten sahibindene ilana koymus 180 istiyo 🙂
  5. cellchuck

Wk 3.0 Crd Alsak Mı ?

Satıldı

6. cellchuck

Wk 3.0 Crd Alsak Mı ?

Telefonla konusalım

7. cellchuck

Wk 3.0 Crd Alsak Mı ?

Valla fiyat olarak sahibinden comda ucuk fiyatlar bnm aklımdan gecen pazarlıksız 145
  8. cellchuck

Wk 3.0 Crd Alsak Mı ?

Arac istanbul jeep garage bakımlı son bkm aralıkta olmuş. Hasar 8 bin tl olması lazım istanbulda doludan dolayı boyasız duzeltme yapılmış bunun harıcınde sag ve sol ön camurluklar farklı zamanlarda surtme kaynaklı boyalı. Kaput taş izlerinden dolayı boyalı (Macunsuz) Lastikler sıfır Arac siyah...
  9. cellchuck

Wk 3.0 Crd Alsak Mı ?

Arkadaslar 2008 Jeep grand cherokee makyajlı kasa aracımı satmayı düşünüyorum 186 bin km de henüz ilana koymadım , ilk sitenin haberi olsun istedim takas sadece toyota hilux 2017 2.4 otomatik ile düşünüyorum .ilgilenenler mesaj yazabılır.

10. cellchuck

Grand Cherokee 3.0 Crd Nasıldır , Alınırmı , Değermi ?

Teşekkür ediyorum

11. cellchuck

40.000 Tl. Bütçe Ile 350 Km’deki Servis Bakımsız Wh 3.0crd, 250 Km’deki Servisliden Daha Iyi Olur Mu

Evet amfiyi buldum, soketlerini cıkarmışlar , arabayı su an orjinal haline getirecem,allahtan orjinal bağlantıların üzerinden kablo cekmişler kabloları söktüm ve orjinal teypi ile denedim ses gayet güzel? şimdi sizce orjinal teyp ile mi devam edeyim yoksa yeni bir android cihaz Mı almamı...
  12. cellchuck

40.000 Tl. Bütçe Ile 350 Km’deki Servis Bakımsız Wh 3.0crd, 250 Km’deki Servisliden Daha Iyi Olur Mu

Arkadaşlar merhaba 2008 modellerde boston ses sistemi var bildiğiniz üzere , acaba bu araclarda amfi var mı yoksa direk teyp ve hoparlör mü?Benim aracımda orjinal teyp değiştirilmiş ve android teyp takılmış fakat pek iyi değil eski orjinal teypine dönmek istiyorum ne dersiniz? Kullanan...

13. cellchuck

Bu kit için fiyat cok abartı değil ama sadece bu kitle kalmamak gerekiyor tabikide , her sekilde upper arm controlude almamiz lazim.Fiyat olarak kargodan dolayi bize maalesef iki urun aliyormusuz gibi flyat cikiyor.”, buda bizi acikcasi dusunduruyor.Amerika haricide baska ulkelerde uygun fiyata...
  14. cellchuck

Merhaba; Cevabın için teşekkür ederim anladığım kadarıyla üst kolları (upper control arm diye geciyor heralde) değiştirmekte fayda var, ama Dediğin gibi jba 450$ dolar istiyor. Birde kaç inç yukseltme yaptın acaba?Ben 2 “ yukseltme yapacagım . Jba nın sitesinde bu arm kollar için 4 inç...
  15. cellchuck

Arkadaslar merhaba; 2008 makyajlı grand cherokee arac sahibiyim. Agır off road yapmamakla beraber aracımı hem asfalt ,hem kamp gezileri ve orta offroad yolları için 2 inç rough country lift kit (get) ve lastiklerede 1.5 inc spacer (flanş)takmak istiyorum.Ust salıncakları değiştirmem gerekir...

16. cellchuck

Xj Bakim Yardim

Merhaba arkadaslar.Ben Selcuk yeni üyeyim ve uzun arastırmalar sonucu arabamı buldum. 1998 xj country aracım var yeni aldım ,tüm yağların değişimini kendim yapıcam.Difrensiyal , motor , sanzıman bunları hangi marka ve kac lt almam gerekiyor, katkı maddesi koymam gerekiyor mu.(Arkada kilit yok...
  17. cellchuck

Jeep Cherokee Xj(kare Kasa) H.o 4.0 Önerirmisiniz Offroad/onroad Karışık

Arkadaslar cherokee xj arıyorum 98 model üstü siteden satan varsa mesaj atabilir tesekkur ettım

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri