Arama sonuçlarınız

1. T

Çekme Karavan Önerileriniz

Caretta uncle diye bir model çıkarmış ama yüksekliği benim için fazla. Diğerleri de biraz kısa ve içine wc koymak imkansız gibi

2. T

Sanırım tamda isteklerim doğrultusunda bir karavan buldum. Niewiadow n126 et , aydos karavan’ın ithal ettiği 2.70 lik ama içinde herşeyi olan bir karavan. Yükseklikte sanırım benim üst limitimde. Sadece tek sıkıntı fiyatı , bakalım onu da aşabilecek miyiz , bu pazar görücez. Ölçüleri aks dahil...
  3. T

Saly karavan’ın sitesinde yok bu model. Bugün aradım defalarca ama açmadılar telefonu. Facebook sayfalarında yakında falan diyor ama sanırım bununda yüksekliği 2 metre. Tekerle beraber 2.20-2.25 yapar gibi. Benim için yüksek. Ama dediğiniz gibi yükseklik hatiç herşeyi benim için uygun. Teşekkürler.

4. T

Yanıtınız için teşekkürler. Aslında genel olarak yerlileri araştırdım. Gündoğdu,erba,pino,saly,güney, başoğlu ve daha birkaç tane daha. Ortalama bana uygun bişeyler var ama genelde çok küçük oluyor dediğiniz gibi. Ben eşim ve ufak oğlum (2.5 kişi) kullanıcaz ve sadece haftasonları 1 gece kalıcaz...
  5. T

Merhabalar gezenbilir ailesi, Forum’a yeni kayıt oldum ama bir süredir ilgiyle takip ediyorum. Bende bir çekme karavan almaya karar verdim ama ne alacağıma bir türlü karar veremiyorum. Bu işte önemli olan tecrübedir diyerek sizlerin değerleri fikirlerine başvurmak istiyorum. İlk olarak çekme...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,509
Kayıtlı Üye Sayımız
172,165
Kaydolan Son Üyemiz
gül93

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR