Arama sonuçlarınız

1. rx_tx

Air-tr 446 Telsiz Frekans Sorunu

Air-Tr 446 telsize yazılım atmak için hangi kablo uyumlu yazılım atamıyorum

2. rx_tx

Teşekkürler Telsizimi 22 Kasım 2018 den itibaren kullanamıyorum lütfen yardımcı olurmusunuz Bana sadece hangi kablo ile yazılım atılıyor ve hangi moddayken atılıyor o önemli yazılım konusuna gelince air-tr446 ya benzer tıpa tıp benzerlik gösteren telsizin yazılım atma programıyla atacagım.
  3. rx_tx

Evet program kablosu hangisi uyar çünkü kablo tipleri aynı ikili jack ama usb kısmında çip var ama air tr 446 pmr cihazına uyan hangi kablolar var acaba tek sıkıntı o çok çeşitli kablolar var

4. rx_tx

merhaba 3 tane yazabiliyorum sadece elle frekansı baska eklenmiyor 3 tane kanal var sadece baska yolu var mi
  5. rx_tx

Evet programı verebilirmisiniz gerçekten işime çok yarar zaten o günden beri telsizi kullanamıyorum bozulduğundan beri program,yazılım atarsa gerçekten çok sevinirim birde hangi kablo ile atılıyor

6. rx_tx

@KIZMAZ YARDIM LÜTFEN

7. rx_tx

birde telsizi hangi moddayken yazılım atılıyor telsiz kapalıyken denedim olmadı,telsiz açıkken...

birde telsizi hangi moddayken yazılım atılıyor telsiz kapalıyken denedim olmadı,telsiz açıkken denedim olmadı "CLONE" moddayken denedim olmadı,tuşa bastığımda "clo u" geldi o moddayken de denim olmadı
  8. rx_tx

pl2303 usb ttl ile ve bf 888s programını kullandım yine olmadı rx,tx,gnd kısımlarını baofeng ile...

pl2303 usb ttl ile ve bf 888s programını kullandım yine olmadı rx,tx,gnd kısımlarını baofeng ile şema şeklinde gösterimini aynen yaptım driverleri kurdum pl2303'ün ama olmadı internette araştırırken bir cihaza rastladım adı th-446 pmr aynı air-tr 446 pmr'ye benziyor onu deniyeceğim ama olmaz ise...
  9. rx_tx

pl2303 usb ttl ile ve bf 888s programını kullandım yine olmadı rx,tx,gnd kısımlarını baofeng ile şema şeklinde gösterimini aynen yaptım driverleri kurdum pl2303'ün ama olmadı internette araştırırken bir cihaza rastladım adı th-446 pmr aynı air-tr 446 pmr'ye benziyor onu deniyeceğim ama olmaz ise...

10. rx_tx

Teşekürler

11. rx_tx

Air-TR 446 telsizin reset(Fabrika ayarlarına dönerken) menüde frekans değiştirme potunu çevirdim ekranda UHF ve VHF yazıyordu bende geri çıkarken age yazısı geldi tekrar çıkarken meğerse onaylamışım ekranda erase (sil) geldi bende çıkmaya çalıştım olmadı ve tüm frekanslar silindi sadece 3 adet...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri