Arama sonuçlarınız

1. Pathfinderonur

4x4 Bagaj Çekmece Uygulaması

Bir arkadaşım için böyle bir modül yaptım. Gayet kullanışlı oldu.

2. Pathfinderonur

Jel Akü Şarjı...

3. Pathfinderonur

Karavan Şasi̇ Hakkinda

İnternette "750 kg frenli torsiyon dingi"l yazdığınızda alışveriş yapabileceğiniz siteler çıkmakta. Karavanınızın genişliğine göre sipariş edebilirsiniz. Bu dingil ile birlikte frenli kaplin alacaksınız. Sonra toplam uzunluğuna ve genişliğe göre şasiyi oluşturursunuz. Şasi teknik resimlerini...
  4. Pathfinderonur

Otomobil - Çekme Karavan Deneyimlerim; Doğan Böncü (dogan124)

Bahsetmiş olduğum aracın 2005 ve sonrası sadece dizel. Daha eski modelleri benzinli idi. Motor gücü yüksek olan araçların LPG li versiyonlarında karavan çekme sorunu yaşanacağını düşünmüyorum.

5. Pathfinderonur

Otomobil - Çekme Karavan Deneyimlerim; Doğan Böncü (dogan124)

Öncelikle karavanınızın hayırlı olmasını dilerim. Hep güzel günler görün inşallah. 2006 yılı başında sıfır Nissan Pathfinder aldım. 6 yıl 200 bin km üzerinde kullandım. Uludağ'ın 7 göllerine kadar çıktım. Derelerden geçtim, çamurda çocuklar gibi oynadım :) O benim aşkımdı :) Takma adımda oradan...

6. Pathfinderonur

Portatif Mutfak Dolabı

Naçizane fikrim alüminyum kullanın. Çok daha uzun ömürlü olur. Sigma profiller var. Birbirlerine kaynak yapmadan, bu profilleri birleştirmek için üretilmiş bağlantı parçaları ile montajını gerçekleştirebilirsiniz. ( Can Alüminyum | Ürünlerimiz | Sigma Profilleri ) Üretim hızınızı ciddi...
  7. Pathfinderonur

Kendi Karavanını Yapanlar; Erol

Erol abi bayıldım. Rüya gibi bir karavan olmuş. Allah iyi günlerde kullanmayı nasip eylesin. Eve uğramazsınız artık :) Bursa'ya yolunuz düşerse ağırlamak isterim. Selamlar Onur
  8. Pathfinderonur

Üstadım merhaba, hayırlı olsun, iyi günlerde kullan inşallah. Teslim aldın mı ? Çok mutlu oldum...

Üstadım merhaba, hayırlı olsun, iyi günlerde kullan inşallah. Teslim aldın mı ? Çok mutlu oldum vallahi. Fuarda Carpento' yu gördüm. Gerçekten özene bezene yapmışlar. Niyetim var gibi.

9. Pathfinderonur

Türkiyede Ilk Defa Karavan Fuarı Şubat 2019 Da...

Jakuziyi görünce ben de kitlenmiştim :) Fantastik bir ürün olmuş :)

10. Pathfinderonur

Türkiyede Ilk Defa Karavan Fuarı Şubat 2019 Da...

Ben bir kaç parça ürün aldım ve geldiler. Ancak çamaşır makinasında sıkıntı yaşamıştım. Dövizin fırladığı, fiyatların da günden güne değiştiği aylardı. Normalde siparişin ardından bazen aynı gün ya da 1 gün sonra ürün sevkiyatı yapılıyor ve telefonunuza mesaj geliyor. Diğer ürünlerim ulaştı ama...
  11. Pathfinderonur

Karavanda Çamaşır Makinesi Konusuna Yeni Bir Yaklaşım :)

Sonuncusu harika. Evde bile kullanılır. Paylaşım için teşekkürler.

12. Pathfinderonur

Bahar 2019 Karavanci Dostlari Bursa Buluşmasi

Harika, çok sevindim. Nisan'da tecrübe edilir, eksiklikler ve talepler muhtara bildirilir, daha sonrası için güzel bir karavan kampı meydana gelmiş olur.
  13. Pathfinderonur

Yerlİ Çekme Karavanlarimiz...

Uzun süredir kendi çekme karavanımı yapma konusunda araştırma yapıyorum. Yıllarca otomotiv sektöründe çalıştım. Babam otomobil fabrikasından emekli. Baba oğul gayet tatminkar bir karavan üretebiliriz diye düşünüyorum. En azından bizdeki Toros görünümlü, TOKİ malzemeli yerli karavanlardan çok...
  14. Pathfinderonur

İnşallah Ercüment bey, ne kadar çok kişi katılırsa köy halkı için o kadar fayda olur ve köy yerine karavan kampı yapma fikri o kadar benimsenir. Karavancılar için de yeni bir mekan olmuş olur. Özellikle İstanbul dan Ege ye giden karavancılar için harika bir uğrak noktası. Avrupa'dan gelen...

15. Pathfinderonur

Üstadım bu nokta gerçekte çok güzeldir. Özellikle fotoğrafçılar açısından önemli bir uğrak noktasıdır.
  16. Pathfinderonur

Birlikte olmak keyifli olacaktır. Köy için de çok faydalı olacağını düşünüyorum. Benim de karavanım yok :) Kısmet bakalım
  17. Pathfinderonur

İlginiz için teşekkür ederim. Yeni bir mekan yaratabilirsek ne mutlu bize. Görüşmek üzere Bursa'dan selamlar

18. Pathfinderonur

Gezenbilir 10. Maltepe Karavan Buluşması 2018

Sevgili Karavansever Üstadlarım, Bu kardeşinizin henüz karavanı olmasa da içinde yanan karavan sevdası ateşi hiç bitmeyecek. Bu vesile ile baharda Bursa' da buluşalım diyorum Bahar 2019 Karavanci Dostlari Bursa Buluşmasi
  19. Pathfinderonur

Gezenbilir 10. Maltepe Karavan Buluşması 2018

Üstadım görmemişim bu yazınızı. "Otopark deyince" :) şu garip bilememiş :) kusuruma bakmayın. Ben de talep gelince bir heyecanla, "Baharda Bursa Buluşması" ayarlayayım dedim. İçinde bu kadar tesis olmasa da şirin bir köy benim bulduğum yer. Sessiz ve sakin :) Bahar 2019 Karavanci Dostlari...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri