Arama sonuçlarınız

1. H

Lithium (lifepo4) Aküler Parasını Hak Ediyor Mu- Test

zaman ayırıp cevap verdiğiniz için çok teşekkür ederim. benzinli motoru da düşündüm lakin deneyimleyen bir arkadaşın youtube görüntüleri var. orda kesinlikle önermediğini ifade etmiş. ki bana da pek uygun gelmedi. özellikle denizde motoru çalıştırmak için ipi çekmek çok ciddi bir problem...

2. H

Lithium (lifepo4) Aküler Parasını Hak Ediyor Mu- Test

tüm mesajları beynim yana yana okudum. bu eziyet için hepinize çok teşekkürler 😅 bilgiler çok kıymetli gerçekten. ben de şişirilebilir kanomda kullanmak için elektrikli motor siparişi verdim ve akü arayışım başladı. derken kendimi burada buldum. elektrikli motorun ile yaklaşık tüketim...
  3. H

Saly'ye 4.25 Karavan Yaptırıyorum

Ben sadece araştırıyorum. Karavan alma hayalim muhtemelen 2 yıl kadar sonra gerçekleşebilir. Sizin gibi deneyimli karavan severlerin fikirleri benim için altın değerinde. Neticede yılların deneyimi. Amerikayı yeniden keşfetmenin anlamı yok diye düşünüyorum. Sizi bu 2 yıllık süre boyunca takip...

4. H

Inşaallah Hayellerim Gerçek Olacak

Bende urfadayım. Bir ara uğrayıp başınızı arıtma isterim. Çok güzel bir yola girmissiniz. Umarım hayal ettiğiniz gibi bir karavan sahibi olur ve guzel gezilerinizi paylaşırsınız. Kolaylıklar dilerim
  5. H

Mercedes Sprinter 413cdi Karavanımı Yapmaya Başlıyorum

Oldukça keyifli bir işe başlamışsınız. Konuyu takipteyim. Şimdiden keyifli geziler dilerim

6. H

May Karavan

Öncelikle karavanınız hayırlı olsun. Güzel keyifli geziler dilerim. May karavan bu ağırlıkta 2 yetişkin 2 çocuk için uygun karavan yapmış demek. Çok mutlu oldum. 4 kişilik 750 Kilo altında sanırım bir de güney karavan var. Seçeneklerin artması oldukça sevindirici. Boyunun da cok uzun olmaması...

7. H

Benim Karavanim Piri (pir-i Kamp)

Maxi sanırım 750 kg üstünde bir model. Ülkede genelde 4 kişilik aile popülasyonda ciddi bir yer edindi. Ama karavanlar da 750 kg altında buna bir çözüm yok gibi. Avrupa karavan desen bu döviz fiyatlarından sonra tamamen bir hayal oldu. Yine çadıra kalacağız böyle giderse. Çelebi'nin yapını...
  8. H

Benim Karavanim Piri (pir-i Kamp)

Bende sizler gibi yollara atmak istiyorum kendimi ama en az bir yıl beklemem gerekiyor. Sizin karavan sanırım 2 kişilik Max. Biz 2 çocuklu bir aileye güney karavanın hangi modeli daha uygun olur? Bir de sizin karavanın fiyatını öğrenebilir miyim? Son olarak sanırım eski karavandan bir haber...
  9. H

4.80 m - 680 Kg. lık Hafif Çekme Karavan Yapıyorum (İnşallah.. :) )

Yazık olmuş. Varsa fazla mesai ücreti ödenir elbet lakin bu şekilde bitmesi talihsiz olmuş. Sanırım karavan bitti. Uzun süredir tüm çekme karavan konularını takip edip hepsini okudum. Sizin karavandan oldukça umutluyum. Belki de bizlerde sizin bu projeden esinlenerek üreticilere örnek gösterip...

10. H

Ortiz 5.25 Classic Karavanımızı Aldık.

Hayırlı olsun. Keyifli gezilerin dilerim. Seneye umarım bende sizler gibi bir konu açarak aranıza katılırım. Şu an çekme karavan bölümünün tüm konularını tek tek okuyup bitirdim. Yeni konular bekliyorum [emoji1]

11. H

Kendi Karavanımı Yapmaya Başladım (tospİk)

Takip. Umarım bir An önce karavanı tamamlar ve gezilerinizi paylaşırsınız
  12. H

Arsamıza Engin Başoğlu'dan 2 Başoğlu Çekme Karavan Geliyor :)

Sorun çözüldü mü acaba.?

13. H

Ortiz Karavan Alınır Mı?

Ortiz de Son durum ne acaba?
  14. H

Ortiz Karavanımızı Bugün Teslim Aldık...

Fotoğrafları göremedim. Bende ortiz karavan merak edenlerdenim. Zamanla bir karavan edinme niyetim var. Bu nedenle kullanıcı yorumlarını oldukça önemsiyor ve zamanı geldiğinde kendimce bu yorumları sentezleyip bir nihayete varmak istiyorum. Eğer fotoğraflar duruyorsa tekrar yükleme şansınız var...
  15. H

Kendim Yapıyorum! Küçük Aile Karavanım.

Bence oldukça işlevsel bir karavan olmuş. Yatak bence büyük olmazsa olmaz. yazın zaten sıcak. İnsanın eli eline deyince bile rahatsız oluyor. Dar bir yatak tüm tatili benim için bitirebilir. Sağlamlık ve güvenlikle ilgili söylenenler oldukça değerli bilgiler. Lakin üreticilerin karavanlarına...

16. H

Saly'ye 4.25 Karavan Yaptırıyorum

Bu son mesajınız benim hayallerimi yıktı. Sonunda güzel bir Üretici buldum diye sevinmiştim. Böyle güzel bir konuda paylaştığınız bilgiler ve deneyimleriniz çok kıymetli. Teşekkürler
  17. H

Kayip Karavan (aranıyor...)

Adını çelebi koyunca yerinde durmadı demekki uçtu gitti. Umarım tekrar kavusursunuz ilk göz ağrınıza
  18. H

İkinci Defa Karavan Alımına Dair Deneyimler

Konuyu hortlatmak istiyorum [emoji1] Son mesajin üstünden 1 yıldan fazla bir zaman geçmiş. Adria dan memnunmusunuz hâlâ. Uzun dönem testi için bir değerlendirme alabilirmiyiz. Keyifli gezilerinizin devamını dilerim

19. H

2+1 Mini Dev Karavan

Aslında boyutuna göre işlevsel bir karavan olmuş. Yatak konusu bence çok önemli iyi uyuyamazsaniz keyif de alamazsiniz. Tente ile gayet büyük bir alan sahibi oluyorsunuz bu da güzel ancak asıl mesele bu gezen bir karavan olacak. Dolayısıyla agırlıgini bilmiyorum ama ruhsata gerek var mı? 750...
  20. H

Yaylada, Balıkta Kamp Yapabilme Hayali İçin Mikro Çekme Karavanım.

Çok tatlı anılar biriktirmişsiniz ve paylaşmışsınız. Tebrik ve teşekkür ederim. Gerçekten heveslenmemek elde değil. Lakin paylaşımlar durmuş. Umarım devamı gelir. Keyifli gezilerin devamını dilerim

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri