Arama sonuçlarınız

1. kandemisagdinci

Akü Ve Güneş Paneli Seçimi

EVet bende verilen bilgiler dogrultusunda 2x165 watt panel ve 200 amper akude hem fikir oldum simdi sevgili saygili buyuklerim forumdaki konularin coguunu didik didik okudum sayilir akuyu ne almayliyim fikrim var ama panelin markasi ve nerden almaliyim konusunda bir bilgim yok ozellikle...

2. kandemisagdinci

Daxom ne yazikki 220V ile calisiyor. Bu durumda ortalama bi gunde yarim saat calistigini varsaysak akumden invertor kayiplariyla birlikte ne kadar kaybederim hesapliyabilir miyiz? Hidrofor hakkinda haklisiniz ama max deger almak istedim farkindaydim oyle olacagını.Bunlar haricinde sarj aleti...
  3. kandemisagdinci

Merhabalar herkese. Geçen günlerde tanişma bolumune yazmistim, ben Kandemir. Hala araç araştırmasına ve planlara devam ediyorum. Ustunde dusundugum gunlerin ustune Elektrik ile ilgili biraz yol kat ettim ama teyit edilmeye ve eksiklerimin tamamlanmasina ihtiyacim var: Jamesonun 12v tvsini...

4. kandemisagdinci

Tanışma Bölümü (Karavan)

Herkese Merhabalar. Benim adım Kandemir sağdinç 22 yasindayim Fethiyede ikamet ediyorum. yillardir karavan sevdalisi ve 1 seneden uzun zamandir gezenbilir forumunun takipcisiyim. Ozellikle son bir senedir aklimda,aklimin her kosesinde dolanan karavan fikiri, sevdası, planları bugun itibari ile...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,509
Kayıtlı Üye Sayımız
172,165
Kaydolan Son Üyemiz
gül93

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri