Arama sonuçlarınız

1. YÜKSELZJ

Zj İçİn Destek Lütfen

tamam buraya bilgileri bırakın diğer arkdaşlar için de yararlı olur

2. YÜKSELZJ

Zj İçİn Destek Lütfen

Tabiki ne şekilde yardımcı olucaksınız bu işi mi yapıyorsunuz
  3. YÜKSELZJ

Zj İçİn Destek Lütfen

Bencede o hem amblem vs ben sadece renk konusunda çelişkide kaldım hani siyah olsa daha mı sert görünüşte olabilir diye 2. Yi de attım

4. YÜKSELZJ

Zj İçİn Destek Lütfen

yada farklı bir alternatif varsa sizde paylaşabilirsinizo_O
  5. YÜKSELZJ

Zj İçİn Destek Lütfen

bakınıyorum da bulamadım bişey 32x11,5x15 jant lastik takım halinde satan yok jant olarak da GT Wheel üretimi inç Otomobil / Arazi Aracı Jantı 2.000 TL Mağazadan satılık sıfır - 527001030 ilan var doğru şeye mi bakıyorum acaba destek atarmısın şu da olabilir PDW üretimi inç Otomobil / Arazi...

6. YÜKSELZJ

Zj İçİn Destek Lütfen

Tamamdır bu dediklerinide kayda aldım jant 15 inç 5x114,5 mu neydi doğrumudur genişlik vs durumu lastiğe göremi vericekler yada önceden bilgi sahibi olup çıkma ikinciel mi baksam ki ne dersin

7. YÜKSELZJ

Zj İçİn Destek Lütfen

kaysın ya okadarda önemli değil aradım ama internette bulamadım birde hüma otodan bahsetmişsiniz sanki biraz pahalıcımı bu adamlar yorumunuz varmı
  8. YÜKSELZJ

Zj İçİn Destek Lütfen

Peki bu takozu kime yaptırıcam birde internette arattırabiliceğim şekilde jant lastik ebatı verirseniz sevinirim çünkü bunların ki ler normal otomobil lastiği gibi 195/65/16 gibi yazmıyor öbür türlüde bakamıyorum bunada bi el at be ustam :)
  9. YÜKSELZJ

Zj İçİn Destek Lütfen

şimdi yazdığınızdan şunu mu anlamalıyım ; 31 lastik takarsam dönüşte yada herhangi bir durumda sürtmeyecek değilmi peki takozu koyunca bir zarar görürmü yada negatif tarafları ne olur ve takozun aşşa yukarı maliyeti ne olur

10. YÜKSELZJ

Zj İçİn Destek Lütfen

Bir durum daha gelişti bu gün haber geldi bir adette wj gelicekmiş sanırım 2004 model o da sanırım 4.7 felanmış sizce hangisini yapmakta fayda var dıştan sert görünücek kullanımı damakta bırakıcak arazide de üzmiyecek standart modifikasyonlarla ben zj yi seviyorum fakat aynı tadı hatta daha...

11. YÜKSELZJ

Zj İçİn Destek Lütfen

:D öncelikle cevabınız için teşekkür ederim yükseltme takoz vs gerekmeden lastik jant takıp hangi ebatları takmam gerek sürtmeden ve sert gösteren birşey takmak istiyorum birde normalden yükselme olurmu söyliyeceğiniz ebatta jant lastik kullanılırsa ,lpg fiyatı bayağı iyiymiş :D ama yapıcak...
  12. YÜKSELZJ

Zj İçİn Destek Lütfen

evet onu bende farkettim elimden geldiğince dediğim gibi iğnesine kadar paylaşım yapıcam

13. YÜKSELZJ

Zj İçİn Destek Lütfen

ama yanlış hatırlamıyorsam bundan 4 yıl önce 5.9 u kullanırken benzinde 80 kuruş civarında yakıyordu çok tasarruflu yada çok fazla sıkıştırmalı bir sürüşten bahsetmiyorum tabii
  14. YÜKSELZJ

Zj İçİn Destek Lütfen

Araç daha elime geçmedi 2haftası var gelmesine fakat şunu söyleyebilirim o dediğiniz rakamlar şahsi düşüncem olarak imkansız en iyi yaktıran şehir içinde 19lt yaktırsın 1 llira civarına geliyor tam hesaplamadım ama makul olan ve lpg arayışına girmemin sebebide zaten yakıt konusu inşallah lpgde...
  15. YÜKSELZJ

yukselgayrimenkulankara.sahibinden.com

yukselgayrimenkulankara.sahibinden.com

16. YÜKSELZJ

Zj İçİn Destek Lütfen

Teşekkürler not alıyorum
  17. YÜKSELZJ

Zj İçİn Destek Lütfen

Kafamda ki hemen hemen bu yükseltmeyi saymazsak
  18. YÜKSELZJ

Zj İçİn Destek Lütfen

Bilgilendirme için teşekkürler hoşbuldum :)

19. YÜKSELZJ

Emİn Olun Daha Uygunu Yok

Hocam merhaba zj ön cam üzeri ışıklı rüzgarlık yada şapka nedersiniz bilmem fiyat verebilirminiz birde dodik takımı mevcutsa
  20. YÜKSELZJ

Zj İçİn Destek Lütfen

ARKADAŞLAR ABİLER KARDEŞLER MERHABA ÜYELİĞİM GİBİ ZJ KASA İÇİNDE YENİ BİR KULLANICIYIM ARACIM ORJİNAL HALİYLE DURMAKTA VE BEN BUNU İŞİME UYGUN ŞEKİLDE DEĞİŞİM YAPMAK İSTİYORUM ANKARA DA GAYRİMENKUL İŞİ YAPIYORUM ARSA ARAZİ VS GİBİ ŞARTLARA UYGUN AĞIR DURUMLARI KALDIRMASINI GEREKTİRİCEK...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR