Arama sonuçlarınız

1. janberkaydemir

Merhaba, uzun süredir foruma giriş yapmamıştım. Takip ettiğim kişilerin gezilerine baktım. 2019...

Merhaba, uzun süredir foruma giriş yapmamıştım. Takip ettiğim kişilerin gezilerine baktım. 2019 yılı geziniz sonrası yeni bir paylaşım görmedim. Başka bir platformda yazılarınıza devam ediyormusunuz.? grkn-sa olarak biraz arama yaptım ama görmedim. Gezi yazılarınız devam ediyorsa okumak...

2. janberkaydemir

Doğrucu Davut / Evliya Çelebi2 Nerede?

Gözleminiz doğru. Bahsettiğiniz bilgi ve deneyimlere ulaşmak zahmetsiz hale geldi. Daha fazla karavan yolcusunu teşvik etmek için forumu notlar, keşifler ve farklı coğrafyaların tanıtımlarını içeren çeşitli gezi yazıları ile zenginleştirmek faydalı olacaktır.
  3. janberkaydemir

Hepimiz Pisa sınavlarında test edilen problem çözme ve okuduğunu anlama seviyelerinin farkındayız. Ülke yönetiminde yer alan ya da aday olan tüm bireylerin yetkinliği de ortada. Uzun zaman önce izlemeyi bıraktığım TV kanallarının ve gazetelerin hazırladığı haberlerin kalitesi de ortada. Facebook...

4. janberkaydemir

@adigekuzeyli , Tartışmayı çok iyi anladım. Silinmeden önce de okumuştum. Muhtemel konuya arada yapılmış bir yorum sonrası katıldınız. Başlıgı ve devamında ilk üç paylaşımı atlamış olabilirsiniz. 12. Yorumda aslında açıklayıcı. Konu da bazı yorumların silinmesi sonrası olması gereken ilerleme...
  5. janberkaydemir

O dönemde konuyu takip etmiştim. Silinen kısımlarıda okumuştum. 14 Mart 2019 da başlayan konu da en son 4 Mart 2022 de yorum yapılmış. Başlık net, farklı anlaşılabilir bir durum yok. Konu başlığı sonrası paylaşım sahibinin ilk giriş açıklamasında alt taraf da yapılacak başlık dışı yorumlar...

6. janberkaydemir

6 yılda çok şey öğrendim, güzel geziler okudum ama bazı konular oldu işte diye geçiştirilemiyor. Emek verenlere teşekkürler. Tanıdığım tüm arkadaşları Düzce ye beklerim. Bende Bekir bey ile aynı düşüncedeyim. Selam ve Saygılarımla....

7. janberkaydemir

Bende Süleyman bey ile iletişim kurunca görüp okudum. Yukarıda yazdıklarımı boş bir duvara yazdığımı hissettim. Yönetimin süreci ancak bu kadar kötü olabilirdi. Söyleyecek pek fazla bir sözde bulamıyorum.
  8. janberkaydemir

Mesut bey' in bir süreç sonrası yasaklandığı ifade edilmiş. Hangi paylaşımında yada paylaşımlarında bir şikayet almış . Bu başlığı görüp de kendisine uyarı yapılmasını yada yaptırım yapılmasını isteyen hiç kimse ortada yok. Bir şikayet yapan varsa en azından şikayet ettiği bir kişi hakkındaki...
  9. janberkaydemir

Karavan Ve Karavancılıkla Ilgili Kitaplar

zip ve rar dosyalarını şu an ekleyemiyorum. Sanırım forum da yada evdeki internet de sıkıntı var.

10. janberkaydemir

Birde bunu deniyelim Parola sorarsa LONELY

11. janberkaydemir

Bir şifre koymadım ama bakıyorum.
  12. janberkaydemir

Bekir bey, Mesut bey'in konu başlıklarını, paylaşımlardaki kişisel gayretini, anlatım tarzını sizde biliyorsunuz. Benzer platformlarda tam da çoğunlukta olması gereken fakat genelde az rastlanan bir profilin, kendisi bıkıp ayrılmadıkça yasaklanmasına bir cevap verilemiyeceğini anladığım için...

13. janberkaydemir

Son cümleniz ile ilgili, yöneticilerin ( kim olduklarını bilmiyorum , bu da benim bir ayıbım olsun bu kadar emek ve zaman sarfeden forum yönetimin de kimler olduğunu hiç sorgulamamışım ) bir sorun yarattığına hiç denk gelmedim. Güncel olarak eski olarak adlandırılan bir ortak paylaşım...
  14. janberkaydemir

Ben de ingilizce olsa da , kısım kısım çevirilerini yapabileceğiniz Lonely Planet den üç kitabını eklemek isterim. YOL GEZİLERİ başlıklı bir seriden. Okumalar sonrası kitaptaki rotaları Google Earth ile ilerleyerek sanal olarak evden gerçekleştirebilme imkanı da var.
  15. janberkaydemir

Doğrucu Davut benim düşüncem haksız bir şekilde yasaklandı. Yukarıdaki yazışmalardan anladığım kadarı ile sürekliliği olan katılımcılarımız da benzer yorumlar var. Benim bunu kabullenmem de doğru olmaz. Yeni dünya sosyal mecraları ve birlikte yaşam ile ilgili ciddi bir süreç de ilerliyor...

16. janberkaydemir

Ankara'da Karavan Ve Doğa Sporları Fuarı

Bu resmi göndererek giriş yapabilirsiniz.
  17. janberkaydemir

Ankara'da Karavan Ve Doğa Sporları Fuarı

Ben de karavan fuarlarına gitmiyorum aslında ama yarın ki proğramım ertelendi bir uğramak isterim. Tabi 100tl değeri olan bir karavan fuarını tercih etmem. Listeye bakıyorum davetiye bulursam bilgi veririm.
  18. janberkaydemir

Başlık 24 saat öncesinde açıldığı halde forum yönetimi tarafından bir açıklama hala başlık altına girmedi. Forum yöneticilerinin kimler olduğunu bilmediğim için ne kadar katkı sunduklarını da bilemiyorum. Fakat yeni çıkan birçok sosyal paylaşım ortamlarına rağmen ısrarla forumun can...

19. janberkaydemir

Düşsüz Karavan ! ?

Yeni Bosna da gerçekten Bosna dan gelenler yaşıyordu. 1864 yılı öncesi ve sonrası bizim yaşadığımız Kuzey Kafaksya bölgesinden Osmanlıya gelmek zorunda bırakılan yaklaşık 1 milyon sürgün insanı yerleştiği yerlere kafile olarak geldiler ve Cumhuriyet dönemine kadar köylerinin ismi Rusya da ki...
  20. janberkaydemir

Evi̇mi̇z Yanimizda Dünya Önümüzde 2023 Gezi̇ Planimiz

Sizin İsveç rotanızı detaylı incelemiştim.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,460
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri