Arama sonuçlarınız

1. A

Kuzey Marmara Otoyolu Çekme Karavan Kazası

Arkadaşlar bugün kuzey marmara otoyolunda çekme karavanda yüksek süratte oluşan sallanma nedeniyle devrilmiş Bürnster Premio marka türk plakalı çekme karavan gördüm. Arkadaşımız burada ise geçmiş olsun dileklerimi sunarım

2. A

750 Kg Altı Sıfır Çekme Karavan Önerileri

Herşeyin artısı eksisiyle düşünüldüğünde yerli alınacak en mantıklı karavan Saly carabinata oluyor hocam :)
  3. A

Bu konuda aynen sizin gibi düşünüyorum, fakat edirne'de yaşamama rağmen bu konu karışık, gümrük polisi yunan arkadaşa sordum, kesinlikle ruhsat ve sigorta istiyor trailer için diyor. Burda birçok arkadaşımızda bunsuz çıkmışlar

4. A

sayfalar dolusu yazıyı okudum, almak isteyen arkadaşlara çıkarımım, bu işin ipin ucunu kaçırmadan en mantıklısı may 3600 ya da saly carabinata modeli oluyor sanırsam.
  5. A

Niewiadow Nt 126

1.87 boyundayım, eşimde 168 bu karavanın yatağına sığarmıyız sevgili tecrübeli arkadaşlarım.

6. A

2006 Vw Caravelle Ile Avrupa Da 50 Gün ( 13.06 / 03.08 .2018 )

merhabalar sizinle italya'da karşılaştık, 22 EA 303 PLAKALI araç ben idim hatta fotoğrafınızı çektim yolda :smiley: plakadan tanıdım selamlar
  7. A

Yurtdışından Çekme Karavan Alınması

aynen öyle hocam, aynı araçla türkiyeye dönüp başka bir araçla geliyor, çekme karavan'da yunanistanda kalıyor. defalarca çekilip daha sonradan alınmak üzere bırakılmış pino ve caretta karavanlar gördüm.
  8. A

Yurtdışından Çekme Karavan Alınması

arkadaşlar dedeağaçta kampta sohbet ettiğim bir kişi çekme karavanı ile yunanistan'a girip bırakıyor, çekme karavanını araba ile dönüp farklı araba ile geliyormuş, bana pasaporta işlemediklerini söyledi , sadece aynı plaka olup olmadığını sorduğunu söyledi, bence türkiye'ye gayet getirilip...

9. A

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Edirne'den selamlar, artık nöbetsiz haftasonlarım daha sık olduğu için kamping & gezi faaliyetlerimiz daha sık olmakta bu nedenle takip etmeye başladım.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri