Arama sonuçlarınız

1. sinanbozkus

Ankara Kampçıları Nerede :)

Merhabalar, AnkaraKamp #Duyuru linkinden sadece kamp duyurularının paylaşıldığı gurubumuza AnkaraKamp #OutdoorSohbet linkinden ise outdoor sohbet grubumuza katılabilirsiniz.

2. sinanbozkus

Ankara Civarı Kamp Arkadaşları Istiyorum

Merhabalar, AnkaraKamp #Duyuru linkinden sadece kamp duyurularının paylaşıldığı gurubumuza AnkaraKamp #OutdoorSohbet linkinden ise outdoor sohbet grubumuza katılabilirsiniz.
  3. sinanbozkus

Işık dağı karagöl tavsiye ederim,en keyif aldığım yer orası oldu. Trekking seviyorsanız ışık...

Işık dağı karagöl tavsiye ederim,en keyif aldığım yer orası oldu. Trekking seviyorsanız ışık dağı zirvesine mutlaka yürüyün derim. araç olmadan ulaşım nasıl sağlanır bilmiyorum.

4. sinanbozkus

Çadıra Pencere Açmak

Hocam valla sesli güldüm çadır alıp pencere açmak nedir :D :D Güzel bir Husky çadır alın keyfinize bakın derim. Aile olarak kalacaksanız bir şey diyemem ama ben 4 kişi kalacak olsam 2 tane ayrı çadır alırdım. Toplaması, kurulması, ileride ayrı ayrı kullanılabilmesi açısından daha rahat olur.
  5. sinanbozkus

Ankara Kamp Arkadasi

6. sinanbozkus

Ankara Kamp Arkadasi

7. sinanbozkus

Ankara Kamp Grubu

8. sinanbozkus

Husky Bizam 2 Mi Quechua Arpenaz 2 Mi?

satıldı maalesef.
  9. sinanbozkus

Ankara Kamp Grubu

Merhabalar, Konu tekrar güncel... Grubumuz büyüdü ve defalarca kamp yapıldı. İyi bir arkadaşlık ortamı oluştu. Kamp etkinliklerimize devam ediyoruz. Katılmak isteyen arkadaşlar özelden telefon numaralarını gönderebilirler. Herkese iyi kamplar!

10. sinanbozkus

Kamp Çantası Hacmi

Kendim Deuter'ın AirContact Pro 60+15 lik çantasından aldım. Çadırı ve matımı çantanın dışına bağlıyorum, fazla fazla yetiyor. 60 lt yetmediği durumlarda çanta içerisinden yukarı doğru 15 lt daha uzayabiliyor ve 15lt lik eşya daha ekleyebiliyorum. 40 lt lik çantalar komik geliyor bana, fotoğraf...

11. sinanbozkus

Ankara Kamp Grubu

Up! Grubumuz büyümeye devam ediyor, katılmak isteyenler telefon numaralarını özelden gönderilebilirler. Yakın bir zamanda önce Ankara içerisinde bir buluşma sonrasında da kamp düzenlemeyi planlıyoruz.
  12. sinanbozkus

Güdül Sorgun Göleti Kampı Ve Olumsuzluklar

Şikayetinizi direkt belediye ye değil de BİMER üzerinden yaparsanız çok daha etkili olur ve sonuçlanır. Belirli bir iş günü içerisinde de size cevap dönmek zorundalar, Başbakanlık da bunun takibini yapıyor. BİMER - T.C. Başbakanlık İletişim Merkezi üzerinden şikayetinizi yaparsanız sevinirim...

13. sinanbozkus

Ankara Kamp Grubu

Merhabalar, Kampla ilgilenen GezenBilir Ankara kullanıcıları olarak bir Whatsapp grubu oluşturduk. Şimdilik yeniyiz. Kamp yeri seçimleri, ekipman seçimleri gibi konularda ve kamp arkadaşı aramak için bu grubu kullanmayı planlıyoruz. Katılmak isteyen arkadaşlar özelden numaralarını...
  14. sinanbozkus

Ankara Kamp Arkadasi

Ad Soyad ve numaralarınızı özelden mesaj olarak gönderebilir misiniz ? Grubu kuruyorum.
  15. sinanbozkus

Sadece 2 Kez Kullanılmış Satılık Husky Bird 3 Green Light Çadır.

Sadece 2 kez kullanılmış Husky Bird 3 Green Light çadırımı ihtiyaç fazlası olması nedeniyle satıyorum. Ürün sıfırdan farksızdır. - 3 mevsim çadır olmasına rağmen kalitesi nedeniyle bir çok yerde 4 mevsim olarak satılmaktadır. - 3000mm dış tentesi ve 6000mm yer kaplaması ile zorlu yağmurlara...

16. sinanbozkus

Ankara Kamp Arkadasi

Ankara'da olan kampçılar için aramızda bir whatsapp grubu falan mı kursak ?
  17. sinanbozkus

Husky Bizam 2 Mi Quechua Arpenaz 2 Mi?

Uygun fiyata Husky Bird satabilirim isterseniz. Sadece 2 kere kullanıldı.
  18. sinanbozkus

Ankara Kamp Arkadasi

Merhaba, Ankara'dan 26 akşamı yola çıkarak 27-28-29 Ekim tarihlerinde kamp yapmayı planlıyoruz. Sinop ince burun taraflarına gideceğiz gibi. İlgilenen olursa mesaj atabilir.

19. sinanbozkus

Ankara-bolu Çevresi Kamp Yeri Önerisi

Takipteyim...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,472
Kayıtlı Üye Sayımız
172,125
Kaydolan Son Üyemiz
erozaydin