Arama sonuçlarınız

1. FDoğanay

Yurt Dışından Vebasto (dizel Isıtıcı ) Alımı

Karavan yapıyorsanız en az 2 adet 100Ah (200Ah) akü olmalı. Daha azı her zaman sıkıntılı. Tek 200Ah akü tercih edilmeli, zira bağlantı sorunlarını aza indirir. kORONASIZ GÜNLER.

2. FDoğanay

Gökhan bey çok teşekkürler. İlk fırsatta deniyeceğim. Yalnız benim de size bir tavsiyem var: Kurulum hatası diyelim. Cihazın biliyorsunuz bir hava girişi, bir de hava çıkışı var. Çıkış çok güzel, ama girişi dolabın arkasına çok yakın koyarak kapatmışsınız. Bu da hava sirkülasyonunu...
  3. FDoğanay

Bu Iç Dizayn Hakkındaki Düşünceleriniz.

Benim T5 korsan karavanım var. Yapmayı planladığım karavan tasarımı böyle olacak, kısmet olursa. Bir örnek de ben koyayım buraya, bakalım ne diyeceksiniz. Pinterestten alınmadır.

4. FDoğanay

Benim karavan felsefem de şöyle: Gördüğüm karavanların %99' u, aynı formatta. Yan kapıdan giriyorsunuz, karşıda katlanır bir masa, arkasında koltuğa benzer, robot gibi oturabileceğin bir sanduka, karşısında kapının yarısına kadar çıkmış bir mutfak bankosu. Geri kalanı tavana kadar mobilya...
  5. FDoğanay

Tam da benim düşündüğüm tasarım. Yalnız Yücel beyin dediği gibi, oturma alanında, en az bir tarafta pencere olmalıydı. Çok kasvetli olmuş. Güle güle kullanın, kazsız belasız.

6. FDoğanay

Yükseltildi 12 V 8KW Hava Dizel LCD Termostat Uzakdan Kumanda Susturucu Park RV Kamyon Bot Römork Isıtma Için Araba Isıtıcı Oto Elektronikleri from Otomobiller & Motosikletler on banggood.com 3 Ay önce aldım, kullanıyorum. 8 kw gücünde, karavanımı fırın gibi yapıyor. yakıtı da çok az. Tek...

7. FDoğanay

Gezenbilir'den Cnr Boat Show Ve Kamp Karavan Fuarı'na Ücretsiz Davetiye

Ben de denedim olmuyor. Derken, soyadımı türkçe karakter girdim, oldu.
  8. FDoğanay

Jel Akulerin Uyumu

Hep masraf, hep masraf, araç aküsü ile yaşam aküsü arasına bir cihaz, iki yaşam aküsü arsına bir cihaz. :weary::weary::weary:o_O
  9. FDoğanay

Jel Akulerin Uyumu

Aşagı tükürsen sakal, yukarı tükürsen bıyık diyorsunuz yaani.v:p Karavanda da yaşam aküsünü alternatöre bağlamadan yapamayız ki. Peki alternatörden gelen akımı dengeleyecek, araya konacak bir regülatör kullanılabilir mi?

10. FDoğanay

Jel Akulerin Uyumu

Makara60 ve bulenttg arkadaşlara, verdikleri bilgiler için çok teşekkürler.

11. FDoğanay

Jel Akulerin Uyumu

Hah, şimdi ikinci soru? JEL mi, AGM mi? Solar sistemde hangisi daha mantıklı? Neden? Üçüncü soru da, neden 2 tane 100A değil de, bir tane 200A ? Not: Benim 2 tane 190watt monookristal panelim ve 60A mppt regülatörüm var. Ücüncü paneli de almayı düşünüyorum. Toplam 570 watt olacak...
  12. FDoğanay

Jel Akulerin Uyumu

Tecrübeli arkadaşlar yanıt verebilirler mi? Karavanımdaki akülerim eskidi, yenilemem lazım. 2 adet 100 A jel akü için, Önerebileceğiniz en iyi jel akünün markası nedir?

13. FDoğanay

MOTOKARAVANDA KLİMA

Jenaratör çözüm tabii ki, ama ses olayı işi bozuyor.
  14. FDoğanay

Kampingler.com Yayında

Süper olmuş, elinize sağlık. Şöyle bir gezindim. Hemen üye oldum. Eminim herkes için çok faydalı olacaktır. Gelişmesi için herkesin katkı vermesi gerekir.
  15. FDoğanay

Wolksvagen T4 Campervan Yapımı

Ben şimdi değiştiriyorum, 2 tane 190 W monokristali 900 liraya aldım. 60 Amper MPPT regülatörüde, internetten 290 liraya aldım. Panellerin boyu: 148 x 67 cm.

16. FDoğanay

Benim yaptığım hatayı siz de yapmışsınız, Polikristal solar panel almışsınız. Monokristal almalıydınız. Şarj regülatörünü de mutlaka MPPT almalısınız. Zira bu panelle bulutlu havada akülerinizi şarz edemezsiniz. İyi günlerde kullanmanız dileğiyle.
  17. FDoğanay

Çekmeceleri boyu 1.90 mt. 8 er tane merdane üzerinde yürüyor. 100 litrelik su deposuyla beraber.
  18. FDoğanay

6 fotoğraf daha yükledim.

19. FDoğanay

Ben böyle yaptım. Feyyaz Büyükdoğanay Yapım aşamalarını isterseniz whatsapp dan atabilirim. Zira fotolar telefonumda. Burada, 6 dan fazla dosya yüklenmesine izin vermiyor.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,466
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri