Arama sonuçlarınız

1. tolgathered

91 Model Satılık 110 Defender

devamı

2. tolgathered

fotoğrafları aşağıdadır
  3. tolgathered

Muayenesi şubat 2020 de yaptırıldı. 110 defender tenteli . Kamyonet olarak işli. Özenle toplanmış ve yükseltme kiti uygulanmıştır. Orjinal land rover hidrolik direksiyon, tepe led sis lambaları,7500 kg çelik halatlı ve kumandalı vinç, özel üretim sac kapı ve tente koruma plakaları, ön cam koruma...

4. tolgathered

Defender 110 Hidrolik Direksiyon Seti Arıyorum

o halde sizden defender için radyatör ve mazot deposu fiyatı alabilirmiyim ?
  5. tolgathered

merhaba hidrolik direksiyon konusunun 2. eli sorunlu olabiliyor . çıkabilecek bir sorunda değişim garantisi veriyor musunuz ? ben hurdaya çıkmış bir discoveryden çıkma bir hidrolik direksiyon aldım. taktırdığımın haftası sanayii de elektrikçi önünde garajdan çıkarırken direksiyon kitlendi ...

6. tolgathered

110 Tenteli Tek Kapı Pick-up Arkasına Çocek Koltuğu Monte Önerisi

hala ustanın hidrolik kutuyu toparlayıp bana iyi haber vermesini bekliyorum... bu sırada ailemize yeni bir üye katılacağının haberini aldık :) ve o malum soru aklıma takıldı ... ön kabinde 2 koltuk arkada karşılıklı banklar varken bu araca bebek koltuğunu nasıl monte edeceğim ? aklıma gelen en...

7. tolgathered

110 Tenteli Tek Kapı Pick-up Arkasına Çocek Koltuğu Monte Önerisi

merhaba arkadaşlar ilk aracım olan 110 defender tenteli pick-upımız ile güzel ve meşakatli süreçlerimiz devam ediyor. jant konusunda burdan bulduğum arif çarpışantürkle yaşanan tatsızlık sonrasında aynı jantlara daha uygun fiyata ve yakın ilgiyle Delta lastikten sahip olduktan sonra aracı satın...
  8. tolgathered

Defender 110 "willow Green"

öncelikle aracınız hayırlı olsun . kazasız belasız kullanmak nasip olsun çok güzel gerçekten bakmaya doyamadım :) ama bu parçada özellikle son aylarda düşündüğüm sorunum aklıma geldi ve forum takip eden arkadaşlardan da fikir almak istedim . benim aracım 110 tenteli tek kapılı pick-up . fakat...
  9. tolgathered

300 Tdi - Water Cooling Temp., Cylinder Head Temp. & Expansion Tank Water Levelling Alarm

elinize sağlık . bilgilendirme ve değerli vaktiniz için teşekkürler .

10. tolgathered

https://www.landrover.com/defender/defender-journeys/index.html haritada türkiye antalya konumunda

https://www.landrover.com/defender/defender-journeys/index.html haritada türkiye antalya konumunda

11. tolgathered

Yds Bot Seçimi

kalahari GTX BEJ tonunu severek ama acaba su geçirir mi sorusuyla karaköyden aldım. geçen kışın neredeyse tamamını bu botla geçirdim . kampta ve ağaç tepesinde bile müthiş rahat ve destekleyici. ve henüz su aldığına şahit olmadım . herkese bu botları tavsiye ederim . sadece tabanını ortapedik...
  12. tolgathered

Land Rover Defender V8

telefonunuzu alabilir miyim ?

13. tolgathered

-50 Ofsetli Defender Jantı

arkadaşlar merhaba öncelikle bu konu başlığını açtığınız ve bilgileri paylaştığınız için teşekkürler . ben de bu bilgilerinizden yola çıkarak Arif Çarpışantürk ile görüştüm geçen hafta yazışmalarımıza cevap vermeyince aradım jantları haftaya kargoya verebileceğini söyledi. şimdi buraya kadar...
  14. tolgathered

merhaba çok zor oldu aslında başka birinin şansızlığı bizim şansımız oldu . kaza geçirip perte çıkan bir disco'dan çıkartıldı. 1500 tl de anlaştık . bu fiyata tüm parçalar dahil sadece uygulamada 2. bir kasnağa ihtiyaç duyuluyormuş onu da tornada hallediyorlar. size de arayışınızda şans...
  15. tolgathered

aranan hidrolik direksiyon seti bulundu fethiye de montajı umut oto tarafından yapılacak . ilginize teşekkürler arkadaşlar sonucu yine buradan bildiririm ...

16. tolgathered

hidrolik direksiyon bulundu

hidrolik direksiyon bulundu
  17. tolgathered

İlk Off Road Aracım Defender

teşekkürler :)
  18. tolgathered

Kişiye Özel Satilik Defender Araçlar

sadece hidrolik setini satıyor musunuz ? aracı çankırıya getirip taktırma imkanım ne yazık ki yok . o nedenle soruyorum . tüm ünite fiyatı tabii sorduğum direksiyon kutusu , alt z rod , direksiyon pompası, giriş çıkış yağ basınç hortumları , yağ haznesi , pompa ayakları , hidrolik direksiyon...

19. tolgathered

İlk Off Road Aracım Defender

hayırlı olsun fakat ben fotografları göremiyorum bana da bunun için çözüm önerisi verebilecek var mıdır ?
  20. tolgathered

Kraliçeyi Ikna Ettik Kaptık Geldik Klasik 130

hayırlı olsun ve kolay gelsin

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,625
Kayıtlı Üye Sayımız
172,271
Kaydolan Son Üyemiz
flfl112