Arama sonuçlarınız

1. Alpagu

Akdeniz Ve Ege Otostopla Kamp Atacak Yol Arkadaşı Arıyorum.

Kamp konusunda çok tecrübeliyim otostop tecrübem yok ne yazık ki. zamanım çok seviyeli kafa dengi ve eğlenceli bi yol arkadaşı arıyorum. 23 yaşındayım. İnstagram: aligurer01 Veya buradan da ulaşabilirsiniz.

2. Alpagu

Otostop Ve Kamp Arkadaşı Aranıyor.

Merhaba dostum bende otostop yaparak kamp atarak bi ege akdeniz turu yapmak istiyorum zamanım da bol yalnız gitmek bende istemiyordum. İnstagram: aligurer01
  3. Alpagu

Kamp,otostop,türkiye

Merhaba ALİ ben 24 yaşındayım kafa dengi birileri ile yola çıkmak istiyorum birkaç ilana da baktım bu yaz için bol bol gezmek istediğim yerler var çokça anı biriktirmek istiyorum bu yüzden bi ekip kurulursa gelmek isterim bütün kamp malzemem mevcut otostopla gezmek istiyorum kamp tecrübem var...

4. Alpagu

Kamp,otostop,türkiye

Ben varım!
  5. Alpagu

Türkiye Turu Yapmak Isteyen Yol Arkadaşı :)

Ben varım! Adana'dan geleceğim yazı güzel bi şekilde anı biriktirerek geçirmek istiyorum ve tek cesaret edemiyorum deli dolu bi arkadaşımda yok maalesef ama bu ilanı gördüm allahtan.

6. Alpagu

Türkiye Turu Yapmak Isteyen Yol Arkadaşı :)

Merhaba ALİ ben 24 yaşındayım ege, akdeniz ve karadenizi gezmek istiyorum bende tek başıma uzun soluklu bi yola çıkmak istemiyorum. dediğiniz gibi otostop ve çadırla konaklamalı çok sıkıştıkça panaiyon gibi yerlerde kalmak istiyorum kamp deneyimim 3 yıldır var bi hayli kamp yaptım gerek kız...

7. Alpagu

Adana Kamp Ekibi

BÜTÜN KAMP EKİPMANLARIM MEVCUTTUR BENİM
  8. Alpagu

Adana Kamp Ekibi

Merhaba adana da yaşıyorum 24 yaşındayım ALİ adım kamp deneyimim oldukça fazla adana ve mersinde özellikle mersinde her yerde kamp yaptım kız arkadaşımla gerek erkek arkadaşımla ekibe katılmak isterim bende böyle bir ekip arıyordum aligurer11@gmail.com adresinden veya buradan ulaşabilirsiniz.
  9. Alpagu

Uzun Soluklu Kamp Planlayan Arkadaş Ariyorum

Merhaba öncelikle bende antalya ve muğla yani fethiyeden tutunda likya yolu kelebekler vadisi vadisi kaş kabak kalkan korsan koylarına çok gitmek istiyorum 2017den beri gerek kız arkadaşımla gerek erkek arkadaşlarımla 15 defadan üzeri kamp yaptım ama hep yakın civarlarda adana da yaşıyorum adana...

10. Alpagu

Adana Kamp Arkadaşı Aranır

Evet ilk defa gideceğim ama bütün malzemelerimi aldım çadır çanta mat ve şişme yatak vb gibi yani temel ihtiyaclarimin hepsi elimde mevcut siz nereye gitmeyi düşünüyorsunuz araçla mı yapacaksini bu kampı

11. Alpagu

Adana Kamp Arkadaşı Aranır

Merhaba bende ilk defa kamp yapacağım Adanadayim

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,466
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303