Arama sonuçlarınız

1. Ö

Jeep 2.7crd Elektri̇k Kaçaği Sorunu

herkese iyi günler dilerim. 2003 model wj kasa 2.7crd aracıma banner marka 100 amper akü aldım aracım bir süre sonra akü bosaltmaya basladı akuyu sarja veriyordum.aracima takiyordum birkaç saat sonra tekrar bosaltiyordu.aracımı elektrikciye goturdum kaçak olmadigini aküden olduğunu söyledi...

2. Ö

Jeep Wj Sİnyal Temazsizlik Yardim

Hiçbir belirti yok kafasına göre takılıyor bazende yanıyor temassızlık var söktüm roleyi kanıttırarak tekrar taktım şuan yanıyor sorun yok gibi
  3. Ö

1999 WJ p0700 sorunu çözüldü...

2.7 crd aracım bendede hata kodu veriyordu vites atmıyordu değiştirmek zorunda kaldık vitesin altındaki kartı şimdi bi sorun yok ama aracıma garaja bırakıp 1 gün sonra çalıştırıcam zaman marş basmıyor akü hemen zayıflıyor 6 aylık yeni akü olmasına rağmen aracın kumandası çalışmıyor habire...

4. Ö

Jeep Wj Sİnyal Temazsizlik Yardim

Wj kasa aracımın sinyal flaşöründe temazsızlık var 4 lüleri yaktığımda sorun yok ancak sağ ve sol sinyel verdiğimde bazen yanıyor bazen yanmıyor gögüsün altını söktüm ve flaşörü buldum elimle bastırınca e sıkıntısız çalışıyor ancak çekince çalışmıyor temazsızlık var ne yapmam gerekiyor wd40...
  5. Ö

Jeep Wj 2.7 Perİyodİk Bakim Ve Usta Tavsİye? Hangi Yağ

Motor yağını boşaltmadan eski yağın içine döküyorsun 10 dakika çalıştıktan sonra yağı boşaltıyorsun kurumu pası atıyormuş dediklerine göre başka bi öneriniz var mı

6. Ö

Bugün motul yağ ve mann filtre alıcam yarında değiştiricem değiştirmeden shell motor flush ı katıcam bakalım kurumu sokup atıcak mı

7. Ö

Teşekkür ederim nasıl yardımınız olur bu konuda
  8. Ö

Teşekkür ederim nasıl yardımınız olur bu konuda
  9. Ö

En sağlıklıklısı kitapçıkta yazan ustalara kalsa 1.2 corsayada 10-40 koyuyorlar 3000 cc üstü araçlarada 10-40 koyuyorlar şanzuman ve difransiyel yağlarınıda değiştirmeyi düşünüyorum ancak baya maliyetli 4.7 sahibi arkadaşım periyodik bakım için illa amerikancıya gitmene gerek yok dedi harhangi...

10. Ö

Merhaba gezenbilir üyeleri bikaç gün sonra wj kasa 2.7 crd aracıma periyodik bakım yaptırıcam ancak hangi marka yağ ve viskozite kullanıcağıma bilmiyorum ankarada yaşıyorum kimisi 5-30 5-40 5-50 kimisi de 10-40 kullan diyor kafam karışık hangisi benim aracım için en uygun olanıdır ayrıca mann...

11. Ö

Jeep Wj Açik Hava Fİltresİ Ve Yükseltme Takozu

Anladığım kadarıyla bunları yaptırmak oldukça maliyetli ve zaman isteyen şeyler sadece takoz alıp açık hava filtresi takmakla olmuyormuş ustamla görüştüm oda aynısını söyledi.bunlarla uğraşmaktansa satıp hazır yapılmışını almak daha mantıklı gibi görünüyor
  12. Ö

Cevabınız için çok teşekkür ederim dediklerinizi dikkate alıcağım Araştırmalarıma göre eğer off roada girmiceksen açık hava filtresinin sakıncası yokmuş daha fazla hava aldığı için daha iyi güç üretiyormuş

13. Ö

Herkese merhaba gezenbilir üyeleri wj kasa 2.7 crd sahibiyim aracımın performansını artırmak için açık hava filtresi taktırmayı düşünüyorum avantajı ve dezavantajı nelerdir aracımı şehir içi kullanıyorum ayrıca yükseltme takozlarının araca ve sürüşe herhangi bir yan etkisi varmıdır?

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,125
Kaydolan Son Üyemiz
erozaydin

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri