Arama sonuçlarınız

1. talip dik

Jeep Hd Rod Track Bar Rotİl Kule Ayarli (kirilmaz Dağilmaz)

herkese merhabalar. Başlıktada olduğu gibi kırılmaz dağılmaz rod sistemini yükseltme yapılan araçlarda değiştirilmesi gereken başlıca parçaları değiştirip fotograflarla da destekleyip sorunu olan sıkıntı yaşayan arkadaşlara çözüm sağlamayı umuyoruz. Neden rod değiştirme ihtiyacında bulunuyoruz...

2. talip dik

Yükseltme Kiti Alacaklar-yaptıracaklar-bakanlar Sorunlar Tecrübeler

Herkese merhabalar konu başlığındada olduğu gibi son yıllarda offroad araçları popileritesi artmış görünüyor.Yeni araç almak isteyen yükseltme kitli yada yükseltilmiş araba bakanlar karşılaşacakları sorunlar problemlerden malum dolar ın yükselişi olsun pahalı olmasından ustaların...
  3. talip dik

5.2 Satıp Land Cruıser 4.7 Mi Wj 4.7 Mi ? Full Dolduracağım

1997 Jeep Grand Cherokee 5.2 68.000 TL Sahibinden satılık ikinci el - 524638686 aracım bu iki senedir severek biniyorum artık para harcayacağım bi yeri kalmadı ustalarla da aram açıldı (bazen uzak olsunalar :smiley:) üzerindeki bi çok aksesuarı kendim titizlikle yaptırdım 2-3 gün araç başında...

4. talip dik

5.2 Grand Cherokee Oksijen Sensörü Sorunu Tekleme Devir Sorunu

iyi günler ustalarım ağabeylerim yardımcı olmanızı umuyorum sorun şu oksijen sensörümde hiç bir sıkıntı yoktu götürdüğüm ustada bunu bildiği için benim sensörü çalmış kendi arabasına takmış baya bi kavgadan sonra almadım demedi. kendi aracınınki arızalı olduğu için direk 21 numaralı check...
  5. talip dik

Zj Aracımız Ne Yaptıysak Sola Çekiyor Anlayanlardan Yardım Bekliyoruz

Grand Cheroke 5.2 aracımız da problem şu düz olarak direksiyonu bıraktığımızda direksiyon kendiliğinden sola dönüyore araba sol şeride doğru çekme yapıyor direksiyonu düz tuttuğumuzda düz gidiyor tekerlerde kamber yok defranbsiyel düzgün kaster ayarı yani defransiyelin açıları eşit direksiyon...

6. talip dik

Swamper Lastik Lazım Elinde Olan Bogger

33/15.50/R15 olur 33/13.50/R15 olur 33/14.00/R15 ebatlarında Super Swamper Bogger Lastik arıyorum sıfır veya çıkma

7. talip dik

5.2 Mi Satıyorum 97 Tam Amerikan En Dolusu Beyaz Içi Bej

uzun müddet kullanmış olduğum aracım satıyodum ilgilenlere duyurulur yapılan işlemler ve gotograflar sahibinden linkinde mevcut Sınıfının En Dolusu 97 Tam Amerikanİlan No: 524638686 1997 Jeep Grand Cherokee 5.2 56.000 TL Sahibinden satılık ikinci el - 524638686
  8. talip dik

Vergİ Zammi

Vergileri ödedik bu yıl 814 tl ödedik 650 tl idi önceden seneye kaç olacak acaba vergi indirimi için uğreaştığımız da cabası
  9. talip dik

5.2 Grand Cherokee Çelik Tampon Çalışmamız

aracımıza hazır tampon almak yerine işin ehli ustamıza 5mm çelik tampon yaptırdık sonuç muazzam

10. talip dik

7" Iron Man Kit

Merhabalar ağabeylerim ustalarım. Mevcutta aracımda 10 cm takoz 33 tabak Discoverer Cooper sıfır lastiğim var. 7" yükseltme kiti yaptırmayı düşünüyorum uzunca düşündükten sonra bu karara vardım. Lastik yeni olduğu için değiştrmeyi düşünmüyorum o yüzden 5 cm flans atmayı düşündüm ama gerek...

11. talip dik

Orjinal Egzozdan Ceza Yeme

orjinal egzozdan ceza yeme evet arkadaşlar 20 gün önce şehir içinde turlarken ışıklarda durup boşta bi ara gazı verdim 15 gün sonra arkamızdan ceza gelmiş 206 tl cezada yazan yazı gürültülü araç kullanma (çevreyi rahatsız edercesine) diye yazıyordu şimdi bu orjinal egsoz ile çıkan belli bi ses...
  12. talip dik

5.2 Yakıt Tüketimi Lpg Vs Benzİn

ankaradan lpg tankını fulleyip(45 litre) mersin tarsusa geldim km sayacımı sıfırladım toplamda 500 km 2 depo ile gelmiş oldum yani 210 tl ile 500 km yol yaptım sonrasında şehir içinde tekrar sıfırlayıp denedim 140 km yolda 75 tl yaktı bu da 53 kuruşa denk geliyor km de bu arada araç da ekstra...

13. talip dik

Grand Cheroke Su Eksiltme Hararet

Merhabalar hayırlı haftalar arkadaşlar yaz aylarının gelmesiyle çukurova malum mersin bölgesi adana bölgesi hayli bi sıcak oldu ve aracımzda haftada 3 litre civarı su eksiltiyor yani bu sürekli kullanımda oluyor özellikle yayla gezilerimde hareret baya baya yükseliyor fahrenaytla 220 ye gliyor...
  14. talip dik

Grand Cheroke Su Eksiltme Hararet

Merhabalar hayırlı haftalar arkadaşlar yaz aylarının gelmesiyle çukurova malum mersin bölgesi adana bölgesi hayli bi sıcak oldu ve aracımzda haftada 3 litre civarı su eksiltiyor yani bu sürekli kullanımda oluyor özellikle yayla gezilerimde hareret baya baya yükseliyor fahrenaytla 220 ye gliyor...
  15. talip dik

97 Grand Cherokee Mi Yeni Aldım Dijital Gösterge Için Yardım

Merhabalar abilerim büyüklerim ilk arabam GC oldu benim için tarifi zor bi olay bu çünkü düşünsenize hiç bi araba sürmeden direk 5200 motorluk bi arabanız oluyor herne ise soruma gelicem öncelikle arabanın tavan kısmında bulunan dijital gösterge sıcaklık sonra km de ne kadar yakıt tükettiği gibi...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,466
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri