Arama sonuçlarınız

1. ertepez

Duşta Sıcak Su Için Musluk Üstü Şofben

Sevgili doslar ekteki şofbeni banyoya kurdurup sıcak su ile duş yapabilir miyiz. Kurulumu çok pratik termostatlı su az gelince kendini kesiyor, elektirik tüketimi de fazla değil, ayrıca boyutları çok küçük. Fiyat internette 70 TL gibi bişey. Kampta 220v bağladığımızda çok ucuza sıcak su elde...

2. ertepez

Dalgıç Pompa En Fazla 1 Dk Mı Çalıştırılmalı

Karavan'daki dalgıç 12v su pompası en fazla 1 dk çalıştırımalı diye birşey okumuştum. Bunu doğrusu nedir. bulaşık yıkamak veya duş için en az 5-10 dk ihtiyaç oluyor. Bu durumda motor mu yanar. Çalıştırma süresini uzatmak için ne yapmalı?
  3. ertepez

Resimdeki Pano

Herkese merhaba, karavancılığa yeni başladığım için yardımınıza ihtiyacım var. Çekme Karavanımda fotoğraftaki panonun ne işe yaradığını çözemedim. Mains'i açınca sadece tepedeki lambaları yakıp kapatıyor. Chateau marka karavan, benzeri varsa yardımcı olabilir mi görevi nedir, ne işe yarar...

4. ertepez

Eski Foça'da Kamp

Herkese merhaba, Çekme karavanım ile Eski Foça'da merkeze yakın nerede konaklayabilirim. Yıllık anlaşıp koymak istiyorum. Sürekli olmasa da arada bir gitme planım var.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,477
Kayıtlı Üye Sayımız
172,131
Kaydolan Son Üyemiz
Kuzey92

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri