Arama sonuçlarınız

1. yigityayla

Benzinli ve Dizel Motorlardaki KW ve Tork Farkları Hakkında Sorular

Ustam bilsey sormazdım zaten . Soru şu aynı torku üreten iki araç var her degeri aynı Biri aynı torku 4400 devirde biride 2800 devirde sağlıyor Bu iki araç için düşğnceleriniz nedir ? Yorumlarınız nedir ? Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. yigityayla

Benzinli ve Dizel Motorlardaki KW ve Tork Farkları Hakkında Sorular

Merhaba Arkadaşlar , iki araçda benzinli , otomatik ve aynı şehirde kullanılmakta vb butun şartları aynı kabul ederek bir sorum var tork ve degerler şöyle ; 255 nm torku 4400 devir / dakika da saglıyor 297 nm torku 2800 devir / dakika da saglıyor bu iki araç için yorumlarınızı rica...
  3. yigityayla

Doğu Anadolu

Merhaba hayırlı yolculuklar iyi tatiller ;çok güzel yerler teşekkürler, takipteyiz . Mi A2 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. yigityayla

Mersin Gilindire Mağarası

Merhaba, paylaşımınız için teşekkür ederim. Varlıgından haberdar değildik. Insallah bize de kısmet olur görmek Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  5. yigityayla

Kendi Karavanını Yapanlar; Erol

Takipteyiz koşay gelsin Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6. yigityayla

Mercedes Sprinter 413cdi Karavanımı Yapmaya Başlıyorum

Çok güzel olmuş Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7. yigityayla

Inşaallah Karavan Hayellerim Gerçek Olacak

Merhaba Şöför üzerindeki alan çocuk yatırmak için yeterli büyüklükte mi acaba ? Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  8. yigityayla

Maşaallah Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  9. yigityayla

Teşekkür ederim Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

10. yigityayla

Merhaba aracınızın iç ölçülerini yazabilirmisiniz Ön koltuk sırtı ile arka kapı içi arası ve arka teker ve üstü camdan cama Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

11. yigityayla

süper , ilerledikçe paylaşımda bulunursanız seviniriz
  12. yigityayla

iç tasarıma karar verdiniz mi bir çiziminiz var mıdır

13. yigityayla

Merhaba Takipteyiz guncel durumu nedir
  14. yigityayla

!!!!!!!! Klima!!!!

İnceden dokunmuşsun Usta Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  15. yigityayla

Ukkf'li Antalya'lılar Yolda 2014

Antalya daki Kamp ve Karavan sevdalılarına merhaba uzun bir sessizlik olmuş Tanışalım mı

16. yigityayla

2011 Iveco Daily 35c15 17m³ Panelvan Hakk.

merhaba karavan için , vw volt , mercedes siprinter , fiat ducato ve iveco arasında secim yapamıyorum ne dersiniz hangisinin motoru daha saglam , hangi motor daha dayanıklı , uzun yolda en az sorun çıkarır
  17. yigityayla

Araba Ile Türkiye-japonya Seyahati.

Hiç bir fikrim yoktu . Galiba olmuyor . Yine de yarın konsolosluga soracagım . Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  18. yigityayla

Araba Ile Türkiye-japonya Seyahati.

Merhaba bende ailemle Turkiye -Iran-Turkmenistan-Ozbekistan-Kirgizustan -Kazakistan-Cin uzerinde gidis ve Rusya uzerinden donus planlamaktayiz . Ben esim ve 3 cocuk Karavan veya minibusle yapmayi planliyoruz . 2017 ramazan bayramı gidiş , kurban Bayramı donuş yapmak istiyoruz . Tecrübemiz yok ...

19. yigityayla

Kendi Karavanini Yapanlar Citroen Jumper 15m3 Selim

Siz yalıtım malzemesi olarak ne kullandınız da Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  20. yigityayla

Kendi Karavanini Yapanlar Citroen Jumper 15m3 Selim

Merhaba taban ve yanlarda nemin tahliyesi veya tas yunu ile temasını onlemek için tavsiyeniz var mı Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,466
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri