Arama sonuçlarınız

1. Mehmetrenas

Cj 6

Forumda cj lerle alakalı birçok konu varmış başlığı açmakla biraz acele etmişim sanırım :disrelieved:

2. Mehmetrenas

Cj 6

Merhaba arkadaşlar. Hem işte şehir içinde hemde nadirende olsa araziye kamp vs gittiğimde kormadan kullanabilmek için bir cj 6 almak istiyorum.motor vs herşey sıfırdan toplanmış.lpg li bir araç.benim en büyük kaygım ,çşehir içi kullanımda yakıt tüketimi.şimdi kullanan arkadaş 45 krş yaktığını...
  3. Mehmetrenas

Ömerli Barajı Doğu Tarafı Gezi

Ömerli şile tarafları gerçekten çok güzeldir tuzla ist yaşadığım için çocukluğumdan beri oralara balık yada kamp için sık sık giderdik ama yaklaşık 2 senedir ömerliye gitmedim fotolar için teşekkür ederim en yakın zamanda yine gidicem

4. Mehmetrenas

Kamp Yapmak Için Bir Grup Oluşturalım

Arkadaşlar yalova erikli yaylası yada izmit civarında bir yer olabilir. istenirse izmitteki arkadaşlarımdan kamp yapılabilecek, temiz su vs olan yerler araştırabilirim.arkadaşım sohpetimizde epey bir methetmişti.
  5. Mehmetrenas

Ilk Kampım Husky Biggles 5 Ve Güneyli

Çadırınızdan memnun kalmanıza sevindim.bende husky fıghter 3+1 modelini aldım henüz deneme fırsatım olmadın umarım yanıltmaz beni

6. Mehmetrenas

Kampçı Var Mı Kampçı :)

Selamlar tuzla istanbuldayım etkinlik olursa severek katılırım

7. Mehmetrenas

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Mrhaba aranıza tuzla ist katılıyorum ismim mehmet uzunca bir süredir sizleri takip ediyorum aldığım malzemelerin çoğunu buradaki arkadaşların değerli tecrübelerinden faydalanarak aldım emekleriniz ve koşulsuz paylaştığınız bilgiler için hepinize teşekkür ederim Yürüyüş ve kamp la ilgileniyorum

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,473
Kayıtlı Üye Sayımız
172,126
Kaydolan Son Üyemiz
Mev

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri