Arama sonuçlarınız

1. Alpgün

Sonunda Başladım 17m3 Peugeot

İnternetten bulup telefon açarak ön görüşmeyi yapıp, sonra da evraklar ile birlikte gittiğim İstanbul Göztepe taraflarında olan bir trafik müşavirliğine yaptırdım. Başım ağrımadan bitti çok şükür. Eylül sonundan bu yana da bi fiil karavanda yaşıyoruz. istisnasız her gün her gece. İşyeri önüne...

2. Alpgün

Çok teşekkür ederim. Darısı cümle karavanını kendi yapmak isteyenlere olsun inşallah :smiley:
  3. Alpgün

Teşekkür ederim Tunç bey. Cümlemiz inşallah

4. Alpgün

ilk görüşmemden sonra gelip fotoğraf çekmelerinden sonra 12günde yeni ruhsatımı teslim ettiler. Belki totalde bana 300TL gibi bir ekstra yük oldu ama hakikaten değdi :smiley: Ağır kusurdan kaldık diye telefon açtılar, ecel terleri döktüm, meğer korna çalmamış, ağır kusurmuş :eek: 3gün sonra...
  5. Alpgün

Tekrar merhabalar cümleten. Sonunda bitti. Ruhsat ve Tüv işlemlerini komple trafik müşavirliğine yaptırdım. Geldiler arabanın çizimi için fotoğraf çektiler, ölçü aldılar, proje çizdirdip TSE onaylattılar, Tüv randevu alıp, kapıdan aracı alıp Tüv'e götürdüler, ruhsatı çıkardılar, yeni ruhsatı...

6. Alpgün

Merhabalar, valla aynen öyle. Arkaya koyacağınız emniyet kemeri ile kişi sayısını artıramazsınız, önü de değiştiremezsiniz, ama AKM ve TÜV den önce eski haline alırsınız, ikili yaparsınız, sonra tekrar tekliyi takarsınız diyor Cevdet bey. Dediğiniz gibi, ben niye tadilat projesi istiyorum...

7. Alpgün

Merhaba Tunç bey, Cevdet beyi az önce aradım. Keyfim bir hayli kaçtı diyebilirim. Ön şoför yanı koltuğu ikiliden tekliye çevirdim. Olmaz dedi, orijinali 2+1 dir diyor. AKM (Araç kontrol merkezine) ve TÜV e gitmeden önce eski ikili koltuğu takın öyle gidin diyor (her sene tüvtürke giderken bu...
  8. Alpgün

Teşekkür ederim Tunç bey. Hafta içinde arayacağım. Selamlar...
  9. Alpgün

Tunç bey merhaba, Öncelikle hayırlı uğurlu olsun. Allah kazasız belasız uzun yıllar kullanmayı nasip etsin. Değerli bilginize ihtiyacım olacak. Aydınlatırsanız sevinirim. Kendi imalatınızı tamamladıktan sonraki işlemler hakkında detaylı bilgi verebilir misiniz lütfen. Yani proje,çizim,onay...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri