Arama sonuçlarınız

1. Usler87

Jimny Mi, Kia Sorento Mu?

Benim şahsi görüşüm jimny i asla kıyaslamam bile.bagaj konusunu port bagaj la halledebilirsiniz.ikisi arasında tek handikabı kia jimny den hacım olarak daha genis.ama ben araziye çıkarım dersen jimny asla sana pismanlik yasatmaz

2. Usler87

Vitara 3k Egzoz

Herkeze hayırlı günler. Arkadaşlar 93 model 1.6 jlx 3k vitara aracımın manifolttan itibaren egzoz unu değiştiricem lakin çıkma yada sifir bulamıyorum bir türlü yardimci olabilecek varmidir.özelliklede bursada tedarik edebileceğimiz bir yer varmidir. . Saygilar
  3. Usler87

Vites Gecmeme Problemi

Troyexplorer haklısın bugün gittim ve baski balatanmis. Çok şükür problem halloldu .ilgin için teşekkürler.

4. Usler87

Vites Gecmeme Problemi

Ama bu problem henüz iki gündür olmaya başladı önceden böyle bir problem yoktu
  5. Usler87

Vites Gecmeme Problemi

Ayağımı debriyajdan hemen çekince kalkiş oluyor Oldukça dipte yani

6. Usler87

Vites Gecmeme Problemi

Merhaba arkadaşlar. 93 model 3k vitara da vites problem i var. Araç çalışmazken vites normal geçiyor ama çalıştırnca ya geçmiyor ya çok çok zor geciyor.geri vites tede takarak en şiddetli girc sesini veriyor.neden olabilir...saygilar. ..

7. Usler87

1.6 Vitara Jlx

İnşallah bi 5k kullanıcısı bu sayfayı görür ve daha geniş bilgi verir ancak marka konusunda ben şiddetle tavsiye ederim. Cunku gercekten cok yetenekli bir arac.ben şahsen aldığım zaman neden bu zamana kadar almadım diye hep kendime sormuştum. Ve pek vitara kullanıp ta memnun olmayan duymadım
  8. Usler87

1.6 Vitara Jlx

5k larda çok bilgim yok ama arada bu uçurum olacağını sanmiyorum
  9. Usler87

1.6 Vitara Jlx

Bildiğim kadarıyla bg de biraz fark var birde yanlış hatırlamıyorsam poraları nda malzeme farkı var diye biliyorum.üstelik sizin bahsettiğiniz araçta hava yastığı ve Abs de olmasi lazim

10. Usler87

1.6 Vitara Jlx

Bende 93 jlx var hocam ortalama lpg de 24 krs yakıp şehir disi.gayet sağlam ve dayanıklı araç. Arazi kabiliyeti oldukça güzel. Tavsiye edermisiniz dersen şahsi görüşüm şiddetle ederim

11. Usler87

Vitara 3k Lastik Secimi

Bilgiler için tesekkur ederim
  12. Usler87

91 Vitara 3 Kapı Cabrio Ile Arnıza Katıldım

Hocam ben bilecik teyim ben burda bile parça sıkıntısı yaşamadım. Yaşamadım derken siparis verip ertesi gün elimize ulaştı.sonuçta bazı parçalar arıza durumu daha düşük olduğundan siparis usulü...yani en azindan burda boyle.ondada bir günde geldi .

13. Usler87

Muhtemelen yorumunu ilgilendiren kişiler girmemiştir. Bende birkaç sıkıntım ve tercih aşaması belirsizliğim olmuştu.burdan paylaşın ca yardimci olanlar oldu saolsunlar.aracın model ve sıkıntılarını da yazarsan konuyla ilgili tecrübeli kişilerde yorum yazabilir.
  14. Usler87

Allah kaza bela vermesin...bende yaklaşık 3 ay oldu alalı 3k ..Bu zamana kadar neden almadım diye çok pişmanım
  15. Usler87

Lastik Secimi Ve Ebatı

Ilginiz icin Teşekkür ederim...

16. Usler87

Lastik Secimi Ve Ebatı

215/80r15 yukseltme yapmadan kullanabilirim yani dimi.peki bunun 205/70r15 ten ebat farki olarak ne kadar yükseltir aracı.
  17. Usler87

Lastik Secimi Ve Ebatı

93 model 3k vitara icin aklımdan geçen kumho venture kl71 mt lastik nasıl performans verir.aracimda herhangi yukseltme oynama vs. Yok ölçü olarak 195/80r15 yoksa 215/80r15 mi daha iyi sonuç verir 215 surtme yaparmi. ? ( not suan üstünde 205/70r15 mevcut)
  18. Usler87

Vitara 3k Lastik Secimi

Galiba cevap verecek yok...

19. Usler87

Vitara 3k Lastik Secimi

Bilgi verecek yokmu
  20. Usler87

Vitara 3k Lastik Secimi

Arkadaslar 93 model 3k vitara jlx kullaniyorum.aracimda yukseltme vs. Yok. Herhangi bir oynama yukseltme vs. Uygulamadan Çamurda ve karda gidebilecek en iyi performans alabileceğim lastik ölçüleri ne olmalıdır. Aklımdan 195*80*15 geçiyor.9

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,621
Kayıtlı Üye Sayımız
172,266
Kaydolan Son Üyemiz
tomas1984.cat@gmail.

SON KONULAR

Geri