Arama sonuçlarınız

1. bhdrum

Bj60 Hakkinda Bilgi Lütfen...

öncelikle vakit ayırdığınız ve yanıtladığınız için çok teşekkür ederim.. öğle saatlerinde toyota ataman oto'yu aradım parça hakkında bilgi almak için.2010 model bi arabanın parça durumu nasılsa bj60 içinde aynı durum geçerli olduğunu söyledi.yani parça problemi yokmuş..nadir parçaları yok...

2. bhdrum

kullanıcı ya da bilgi sahibi kimse yok mu acaba?
  3. bhdrum

Herkese merhabalar..Ben Anıl.Defender alma tutkumdan vazgeçmiş bulunmaktayım..Bj60'lara bakıyorum bayadır.Fakat çok bi bilgim yok araç hakkında.. Hatta henüz binmedim bile araca.Sadece dışarıdan gördüğüm ve izlediğim videolar kadar biliyorum arabayı.Defender'i hakkında bilgi sahibi olmak için...

4. bhdrum

Defender 110

bende yarın kozlu'da olucam.mesaj olarak telefon numaranızı yazar mısınız? yarın müsait olursanız sizi bi arıyım görüşmek isterim.
  5. bhdrum

Defender 110

6. bhdrum

Defender 110

öncelikle teşekkür ederim vaktinizi ayırıp,yazma nezaketinde bulunduğunuz için.. vallahi virüsü baya önceden kaptım ki defenderim olmamasına rağmen hala vazgeçmiş değilim.acaba galloper falan mı alsam diye düşünüyordum ama sanırım defender virüsü çıkıcak gibi değil benden.. açıkcası şimdiden...

7. bhdrum

Defender 110

herkese merhabalar.. ben zonguldaktan anıl.uzun zamandan beri içimde kalan, büyük heves ettiğim ve hep benim de olsa dediğim defender için alma aşamasındayım.. fakat çok bilgim olmamasıyla birlikte aracı aldıktan sonra acele etmeden yavaş yavaş yapmak istediğim şeyler var.. Araç tam bir ''LOGO''...
  8. bhdrum

Galloper 2.5 Td Yedek Parça!

selamlar..galloper için şaft istavrozu arıyorum.yardımcı olabilecek var mı acaba? şimdiden teşekkür ederim

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

SON KONULAR

Geri