Arama sonuçlarınız

1. V

Jeep Cherokee 2.8 Crd Hangisini Tercih Etmeliyim

Hocam bu tavsiyenizde 2004 de dahil mi? yoksa sadece 2004 öncesi mi 2002-2003
  2. V

Hocam , bu "Tüv raporlarının takibi" nasıl oluyor ?

3. V

Umarım, temizdir ve içinize siner, bende bakıyorum ama fiyat aralıkları çok fazla, hangisinden şüphelenmeli hangisine güvenilmeli bilemedim, birde İstanbul' da bu araçları gösterebilecek en iyi yerler nerelerdir, konuyu takip eden arkadaşlar fikir verirlerse çok memnun olurum
  4. V

Hangisi ile kaça anlaştınız hocam sakıncası yoksa bilgi paylaşabilir misiniz

5. V

Konu yeni ama, link verilen araçların bir çoğu ilanda yok, bu kadar hızlı satışı olan araçlar mı bunlar ? yoksa konu sahibi araçların hepsini aldı mı : )

6. V

Korando 2.9 Td Ile Başlangıç

Merhaba arkadaşlar, bazı sayfaları karıştırdım ama bulamadım, İstanbul avrupa yakasındayım bir tane satılık 2.9 otomatik Korando araç var, Avrupa yakasında kime gösterebilirim bunu, özellikle bahçelievler-güngören civarı tavsiye gelirse çok sevinirim
  7. V

2001-2003 Arası Lr Dıscovery 2 Td5 Yeşil Arıyorum

Ynt: 2001-2003 Arası Lr Dıscovery 2 Td5 Yeşil Arıyorum Evet Umut Bey, Açtığınız konuyu gördüm, aracınız çok güzel, yani aradığım araç aslında,Maşallah diyeyim gözüm kalmış olmasın ;) bardaklıklar da süper bu arada... Sizin aracınız kaç kilometrede? alırken nelere dikkat etmem lazım? En fazla...
  8. V

2001-2003 Arası Lr Dıscovery 2 Td5 Yeşil Arıyorum

Merhaba Arkadaşlar, Üstatlar Aranıza yeni katıldım, daha doğrusu katılmak istiyorum ;), Temiz bir Disco 2 arıyorum, rengi ne denk gelirse değil özellikle Yeşil renk arıyorum, arazi araçları ile ilgili hiç tecrübem yok, alacağım araçta nelere dikkat etmeliyim, almadan önce İstanbul' da kime...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,519
Kayıtlı Üye Sayımız
172,177
Kaydolan Son Üyemiz
cengoboy

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri