Arama sonuçlarınız

1. alperen1999

hiç bir bilgim yok..

hiç bir bilgim yok..

2. alperen1999

selamlar.size birşey sormak istiyorum: nissan bd30 motora uyumlu en iyi şanzıman hangisi acaba...

selamlar.size birşey sormak istiyorum: nissan bd30 motora uyumlu en iyi şanzıman hangisi acaba? benim aracım nissan patrol ve 4 ileri vites.çok ses çıkıyor pek memnun değilim. öncelikle uyumlu bir şanzıman koyum sonrasında nissan terranonun 2.7 motorun turbosunu koyucam.sizin fikriniz nedir? iyi...

3. alperen1999

Satılık Toyota Land Cruieser Bj60 87 Model.

aracım geçen sene bu zamanda almıştım.hidrolik direksiyon ve önler disk fren değildir.bunun dışında yürüyen ve şanzıman dörtçekerde sorunu yok.2 adet sıfır akü ve asfalt lastiği de aldım.üstünde benim anlamadığım ama çalışan telsiz ve siren mevcut.2018 yılı ocak ayına kadar da vizesi yapıldı...
  4. alperen1999

İlk 4x4 Dümü Aldım... :) 1994 Grand Cherokee Limited V8 5.2.....

selamlar.bende 96 model 5.2 grand almak istiyorum.ancak parça konusu biraz düşündürüyor.form u inceliyorum ancak parça fiyatlarının yüksek olup olmaması ile ilgili bişi yazmamışlar sanki.ayrıca başka sıkıntılar yaşadınızmı? alırken benim neye dikkat etmem gerektiğini biraz öğrendim ancak yinede...

5. alperen1999

şimdiden teşekkürler.

şimdiden teşekkürler.

6. alperen1999

selamlar.bende 96 model 5.2 grand almak istiyorum.ancak parça konusu biraz düşündürüyor.form u...

selamlar.bende 96 model 5.2 grand almak istiyorum.ancak parça konusu biraz düşündürüyor.form u inceliyorum ancak parça fiyatlarının yüksek olup olmaması ile ilgili bişi yazmamışlar sanki.ayrıca başka sıkıntılar yaşadınızmı? alırken benim neye dikkat etmem gerektiğini size sormak istiyorum ...
  7. alperen1999

İlk 4x4 Dümü Aldım... :) 1994 Grand Cherokee Limited V8 5.2.....

selamlar.bende 96 model 5.2 grand almak istiyorum.ancak parça konusu biraz düşündürüyor.form u inceliyorum ancak parça fiyatlarının yüksek olup olmaması ile ilgili bişi yazmamışlar sanki.ayrıca başka sıkıntılar yaşadınızmı? alırken benim neye dikkat etmem gerektiğini biraz öğrendim ancak...
  8. alperen1999

selamlar.yeni araç aldınızmı? diye merak ettim..ayrıca benim aracı sahibinden comda ilan...

selamlar.yeni araç aldınızmı? diye merak ettim..ayrıca benim aracı sahibinden comda ilan verdim..ancak uygun fiyata hidrolik direksiyon ve birkaç parça arayış içindeyim.eğer onları tamamlarsam belkide kullanmaya devam ederim diye düşünüyorum..ben ilan konya merkez olarak verdim.ordan...

9. alperen1999

Toyota Land Cruiser Bj 60 87 Model Ön Far Sinyal Ve Diğer Yedek Parça Arıyorum

evet bende atamandan parçaları temin ettim.teşekkürler.ve ayrıca nerdeyse tüm parçaları var dedi...profilimde birkaç resim koymuştum.değişen bişi yok şimdilik. yaklaşık geçen sene aldım.yürüyen ön düzen 4 fren ve şanzımana bakım yaptırdım.motor 50 bin km önce aldığım kişi ve usta resimlerini...
  10. alperen1999

Toyota Land Cruiser Bj 60 87 Model Ön Far Sinyal Ve Diğer Yedek Parça Arıyorum

aracımın ön far ve sinyalleri kırıldı.Ayrıca aracım satılıktır...

11. alperen1999

Toyota Land Cruiser Bj 60

teşekkürler.araç şu ana kadar herhangi bir sıkıntı yaşatmadı.ama masrafı çok.yıllanmış olduğu için kaporta istiyor.kapılar tam kapanmıyor :)
  12. alperen1999

13. alperen1999

Ynt: Toyota Land Cruiser Bj 60 selamlar.ben motorun bakımını yaptırdım.şanzıman üşenmeden açtırıp gözümle görüp sıkıntı olmayınca geri taktım.frenler 4 ü de balata iyi bir frenci arkadaşa yaptırdım ve şu anda sıkıntısız biniyorum.marşpiyel de güzel oldu.çamur lastiklerini çıkarıp düz 265*65*16...

14. alperen1999

Ynt: Toyota Land Cruiser Bj 60 bunun dışında eğer motor ve şanzıman da sorun çıkmadığı taktirde geri kalanları bi şekilde konyada yaptırıcam.daha bi sürü eksiği olduğu için örneğin stepne taşıyıcı marşpiyel de basamak v.s onalarıda muhtemelen bu sene sonuna doğru yavaşdan yaptırıcam.canım...
  15. alperen1999

Ynt: Toyota Land Cruiser Bj 60 soner bey öncelikle ilginiz için gerçekden teşekkür ederim.evet bendeki aracın eski halini sayenizde görmüş oldum.eski halindede çok fazla yıpranmamış gibi duruyor. neyse ayrıca tavsiyeleriniz için de teşekkür ederim.ben ayın 6 sı gibi ankaraya gidiyor...
  16. alperen1999

Ynt: Toyota Land Cruiser Bj 60 benim aldığım aracın aynı model ve aynı plakadan şu anda satılık olarak giresunda siyah olanı var.yani 28 AY ile başlayanı. benim sağ tarafdaki arka kapıdaki dodik benden önceki sahibi zamanında düşmüş.onu nerden bulurum bilemiyorum.sanayide gezip yaptırmaya...

17. alperen1999

Toyota Land Cruiser Bj 60 En Uygunl Jant+lastik Ebatları

Ynt: Toyota Land Cruiser Bj 60 En Uygunl Jant+lastik Ebatları selamlar.aracınıza dodik bulabildiniz mi? ben de var ancak 1 tanesi kayıp.bulamassam eğer fibercilerde şansımı denemeyi düşünüyorum.
  18. alperen1999

Ynt: Toyota Land Cruiser Bj 60 teşekkür ederim verdiğin bilgi için.evet toyota olunca marka olarak sıkıntı yok ama eski araba parça sıkıntısı var.ancak yeni yada yeniye yakın dörtçekerlerde çok pahalı.özellikle pikapları lüks araba statüsünde olunca vergiside yüksek.dolayısı ile hertürlü yine...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,625
Kayıtlı Üye Sayımız
172,271
Kaydolan Son Üyemiz
flfl112

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri