Arama sonuçlarınız

1. D

İstanbul Avrupa Yakası Kamp Ekibi

Arkadaşlar, arkadaşın açtığı konu ayyıldızoffroad ile ilgili. Benim paylaştığım doğaroadistanbul daha kamp ve gezi odaklı başka bir grup. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. D

İstanbul Avrupa Yakası Kamp Ekibi

Arkadaşlar merhaba, dogaroadistanbul isimli İstanbul çevresinde geziler düzenlediğimiz hardoffroad olmayan kamp ve gezi amaçlı 4x4 araçların katıldığı bir grup oluşturduk. ilgisini çekenler takip edip katılabilir. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  3. D

Alınık 245/65 R17 A/t Lastik.

Hayırlı olsun. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4. D

Alınık 245/65 R17 A/t Lastik.

Selam, Falken Marka 245/65/17 AT lasklerim satılıktır. Telefon: 0532 594 45 52 Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  5. D

2005 Sorento Aldım

Hayirli olsun, ben de 1 ay once 4x4 L200 aldim. O da 2.5 dizel. Uzerinde su an mt lastikler var ve full trafik kullanimimda 12 litre yakiyorum. Sizin deger de normal. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6. D

Istanbul Civarında Hafif Off-road Gezisi

0532 594 45 52 olarak beni de eklemenizi rica edebilir miyim. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7. D

Muğla Civarında ki Off Roadçılar

Güncel Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  8. D

Istanbul Civarında Hafif Off-road Gezisi

Merhaba, bu konunun bir güncellenmeye ihtiyacı var sanırım:) İstanbul Maslak bölgesinde ikamet ediyorum. Demirciköy veya Kemerburgaz rotasında bir gezi olursa katılmak isterim. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  9. D

Tanışma Köşesi (Off-Road)

Merhabalar, Deniz Arkın 33 / İstanbul İletişim sektöründeyim. Doğa gezileri ve fotoğrafçılık hobim için l200 aracımı kullanıyorum. Beraber keyifli etkinliklerde görüşmek dileğiyle. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

SON KONULAR

Geri