Arama sonuçlarınız

1. L

Ssangyong'la Anavatanına Dönüş...

Merhabalar... Ben 43 yaşında, rally, motocross,offroad ve enduro tecrübesi olan direksiyonda çok uzun yollar yapmış bir müzisyenim. Offroad tecrübem tamamen Amerikan araçlarla oldu. İnanılmaz benzin paraları harcaması ve parça sıkıntılarından sonra tamamen Uzakdoğu 4x4'ler üzerinde duruyorum...

2. L

4x4 Kamyonetle Uzakdoğu...

Ynt: 4x4 Kamyonetle Uzakdoğu... Çok teşekkür ederiz iyi dilekleriniz için. Her türlü ihtimali hesaplamaya çalışıyoruz. Yurtdışında araç satın almak ta bunların ağır basanlarından. Ancak özellikle spesifik araç tavsiyesi ve yorumu alabilirsem daha gönül rahatlığıyla yola çıkabilirim. Siz değerli...
  3. L

Ynt: 4x4 Kamyonetle Uzakdoğu... Bu arada rotamızın tamamına ya da bir kısmına katılmak isteyen dostlarda bize katılabilirler... Sevgiler...

4. L

Ynt: 4x4 Kamyonetle Uzakdoğu... Gelecek yılki planımızda Güney Amerika, ancak oldukça detaylı bir tur düşünüyoruz. Ama önce Uzakdoğu ve güneydoğu asya'yı tamamlayacağız. Sevgiler...
  5. L

Ynt: 4x4 Kamyonetle Uzakdoğu... 1990lı yıllarda Hindistan parlamentosu kararıyla değişmiş ve Mumbai olmuş isim. Bombay ismi Portekiz kökenli bir isimdir. 1961 yılına kadar yaklaşık 500 yıl Portekiz sömürgesi olan Goa ve Bombay 1961 yılında Hindistan silahlı kuvvetleri operasyonuyla zorla...

6. L

Merhabalar... Ben 43 yaşında, rally, motocross,offroad ve enduro tecrübesi olan direksiyonda çok uzun yollar yapmış bir müzisyenim. Offroad tecrübem tamamen Amerikan araçlarla oldu. İnanılmaz benzin paraları harcaması ve parça sıkıntılarından sonra tamamen Uzakdoğu 4x4'ler üzerinde duruyorum. O...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri