Arama sonuçlarınız

1. Y

Cj-5 Alıyorum..

Ynt: Cj-5 Alıyorum.. benim almak istediğim cj de orjinal motor şanzıman olmasına gerek yok sadece cj 5 olmasını istiyorum. içinde herhangi bir motor olsada olur sadece cj 5 olsun istiyorum..

2. Y

Cj-5 Alıyorum..

Ynt: Cj-5 Alıyorum.. Teşekkür ederim. tecrübelerinizden faydalanmak için burdayım zaten. Ama heves işte ne yapıp edip alacam cj. fakat bunun willys yada cj-5 olduğunu nasıl anlayabilirm. yıllardır bu günü bekliyordum. şimdi hayal kırıklığına uğradım :( bende böyle bir araç toplayabilirmiyim. cj...
  3. Y

Cj-5 Alıyorum..

Ynt: Cj-5 Alıyorum.. bu paraya alamayacağımı söylüyorsunuz ama ilanlar var.. Bi kaç örnekle gösterim. Size zahmet tekrar değerlendirme yapın http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-jeep-fiyat-dustu-sorunsuz-63-model-cj5-4x4-lpgli-136641647/detay

4. Y

Cj-5 Alıyorum..

Merhaba arkadaşlar ben cj-5 almaya karar verdim. Aslında kararımı çok önceden vermiştim ama yeterli bütçeyi ancak toparlayabildim. Bütçem 6.000 TL yeterlimi yetersizmi siz karar verin. almak istediğim araçta modifiye olmasını istemiyorum. Aracı yavaş yavaş kendim yapmak istiyorum. Ve siz değerli...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,520
Kayıtlı Üye Sayımız
172,178
Kaydolan Son Üyemiz
sakaryalee5454

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri