Arama sonuçlarınız

1. Fesen

Series Sahibi Arkadaşlar

ingiliz kemalin oglu series ve defender ustasidir ankara sasmazdan babasinin birkac sokak altinda.

2. Fesen

Discovery 2 Ön Şaft

eger cikma istiyorsan hurdacilara bakabilirsin. yanasip e bir sor derim.
  3. Fesen

Lastik Konusunda Yardım

fark kasnak genisligidir.birisi 8 inc digeri 10 inc kasnak genisligine sahip. iz genisligi gibi dusunebilirsin. janti silindir gibi dusunursen aralarindaki fark silindirin yuksekligidir. orjinal benzinli defender janti 5.5 kasnak 300tdi nin offsetli janti 6.5 kasnaktir.

4. Fesen

Yepisyeni Def Im Için Acill Yardimlarınızı Bekliyorum

2 inc icin açili kola ihtiyac duymazsin. get ile yukseltirsen 300-500 tl civarina cikarsin. ama o tavsiye edilmeyen yukseltmedir takoz koymakla aynidir. amortisorun calisma mesafesi daraliyor. tavsiye edilen direk yay amortisor kiti alman 2 inc yukseltmeli. yaylarin ve amortisorun uzar kupa...
  5. Fesen

-50 Ofsetli Defender Jantı

ben de aldim o jantlardan size tavsiyem istanbulda Arif Carpisanturk abimiz imal ediyor. kesinlikle sikinti yasamazsiniz yarislarda vs kullaniliyor o jantlar istediginiz offseti kasnak genisligini soyluyorsunuz 1 haftada jantlar elinizde. ankaraya iki kez gonderttim hicbir sorun yasamadim...

6. Fesen

Satılık V8 3.5 Benzinli Motor Parçaları Arazi Şanzımanı,ana Şanzıman,ve Karışık Parçalar

merhabalar, distributor ve karburatorler duruyor mu acaba? tesekkurler hayirli satislar

7. Fesen

Sonunda Bende Defender'ıma Kavuştum....

hayirli olsun araciniz. gordugum en temiz pickuplardan. vebasto icin bircok yerinden hava almasi kotu bisey degil cunku vebasto icerdeki havayi sirkule ettigi icin zaten bildigim kadariyla vebasto ile uyuyacaksaniz bir kapiyi aralamayi tavsiye ediyorlar oksijen zehirlenmesi icin...
  8. Fesen

1982 Land Rover Series Iıı Swb Reloaded

Ynt: 1982 Land Rover Series Iıı Swb Reloaded umut abi benim tupun suresi dolmak uzere. nereye sorsam assagi koysan muayeneden gecmez diyor. senin tup ankarada mi yapilmisti? sasmaza gittigin bir gun ben de geleyim de birkac yere gosterelim "aynisindan istiyorum" diyecegim:):) muayenen de...
  9. Fesen

1984 Series 3 88'

Ynt: 1984 Series 3 88' Umut abi aslinda ben cok basit soktum. yukardaki vidalar ve yandakiler tutuyor sadece. ama siz diger gri ve siyah plastiklerden bahsediyorsaniz evet bayagi zor gozukuyor. alttaki siyah parcada da bazi kusurlar var bakalim nasil halledecegim

10. Fesen

1984 Series 3 88'

Ynt: 1984 Series 3 88' Serdar Bey atlamisim kusura bakmayin, gogusu araca daha takmadim. boyatacagim kesinlesti ve boyadan sonra takilmsai taraftariyim. ancak evde cektigim kadariyla bu sekilde:

11. Fesen

1984 Series 3 88'

Ynt: 1984 Series 3 88' bunlar da diger fotolar. seri 3 sizi goturur arkadaslar...:))
  12. Fesen

1984 Series 3 88'

Ynt: 1984 Series 3 88' bayramda Kastamonu'daydim seri 3 um ile gittim. uzun yol icin cok elestiri okudum acikcasi cok konforlu araclarla yol yapmis olmama ragmen yol bana bela gelmedi. ozellikle daglik yerlerde cok keyif aldim. gittigim yer 350 km civariydi. normal bir aracin 4 saat civari...

13. Fesen

1984 Series 3 88'

Ynt: 1984 Series 3 88' Tesekkurler ozo kesinlikle burak bey katiliyorum murat/arda bey merhabalar. aracin durumu halen cok guzel artik ankaradan gitmeyecek bu arac insallah. Umut abi kesin goruselim. numaran bende de kayitli. hafta icini mi tercih edersiniz hafta sonunu mu?
  14. Fesen

1984 Series 3 88'

Ynt: 1984 Series 3 88' bugun aracin gogusunu super kaplanmis sekilde aldim. guzel de yagmur vardi, sasmazdaki parkurda gezindim biraz. cok keyifli araba...
  15. Fesen

1984 Series 3 88'

Ynt: 1984 Series 3 88' Aracin ici boyle tuylu bir kumasla kapliydi. hepsini soktum. suan bally izi var her yerde onlari temizlemekle ugrasiyorum. bir de gogus cok kotu durumdaydi. soktum suan ustada. yarina yeni haliyle alip takacagim. kadranin orasini da soktum ve temizleyip orjinal rengine...

16. Fesen

1984 Series 3 88'

Ynt: 1984 Series 3 88' tesekkurler herkese.
  17. Fesen

1984 Series 3 88'

Ynt: 1984 Series 3 88' Tesekkurler burak bey:)
  18. Fesen

1984 Series 3 88'

Ynt: 1984 Series 3 88' Fotograflarin bagzilari yan cikti. duzeltemedim. umarim bi moderator imdadima yetisir:). aracin motoru gayet iyi durumda. Lpg si cok guzel calisiyor. Sasmaz'da Engin usta bayagi iyi buldu aracin durumunu. sanzimanda birkac ayarlanmasi gereken seyi de engin ustayla...

19. Fesen

1984 Series 3 88'

Merhabalar, uzun suredir arastirdigim araci artik alma vakti gelmisti. Ankarada oturdugum icin genelde buralarda arac bakiniyordum. forumda telefon numarasini aldigim Umut Bey'i hic tanimamama ragmen cekinerek aradim. ankaradan bir araci dusunuyordum. Buradan da cok tesekkur ediyorum bana cok...
  20. Fesen

Kendi Karavanını Yapanlar; Peugeot Boxer - Bekir Kemal Ataman (TA2RX)

Ynt: Kendi Karavanını Yapanlar; Peugeot Boxer - Bekir Kemal Ataman (ta2rx) allah rahmet eylesin, Basiniz sagolsun..

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,474
Kayıtlı Üye Sayımız
172,126
Kaydolan Son Üyemiz
Mev

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri