Arama sonuçlarınız

1. ekmel58

Düz Dizel Kullanan Var Mı?

Aslında olay dışardan göründüğü gibi değil 11. Ayda saseden toplamaya başladık hala bitmedi ki iyi kötü çevremiz var piyasa fiyatının altına hallediyorum çoğu şeyi buna rağmen 160 bini geçti artı bu zaman zarfi içinde yaşanılan stres parayı verip karşılığını alamama bunlar çok zor süreçler

2. ekmel58

Motor numarası okunanamasi hafif kusur maliyet motor 5 bin civarı geçen sene 6 civarı montaj tutuyordu daha ucuza yapanlar da var ama tavsiye etmem
  3. ekmel58

Yurt Dışından Vebasto (dizel Isıtıcı ) Alımı

#Aliexpress TRY 768.30 33%OFF | Hcalory 12V 8KW oto kaloriferi ısıtma hava dizel isıtıcı lcd ekran anahtarı webasto tekne araba van RV otobüs değiştirin basit sürümü US $106.08 33% OFF|Hcalory 12V 8KW oto kaloriferi ısıtma hava dizel isıtıcı lcd ekran anahtarı webasto tekne araba van RV otobüs...

4. ekmel58

Dizel ısıtıcı için en az 120 a jel akü gerekmez 72 amper ile 2 gece kullandim hiç marş basmadan sıkıntı olmadı sabahları akü voltaj göstergesine baktığımda hiç oynama yoktu buzdolabı için gerekli olabilir
  5. ekmel58

Araç içi yatak mı Araç üstü Çadır mı?

Olmaz port bagaj gibi trafiği tehlikeye düşürmüyor

6. ekmel58

onay belgesi aracın trafiğe uygun olup olmadığıyla alakalı yaşanacak bir kaza durumunda sigorta uygunluk belgesi olmayan aracı 8 de 8 suçlu buluyor diye biliyorum bu konu iyi araştırılmalı sonrası can sıkıcı olabilir

7. ekmel58

bu şekilde ucuza halledebilirsiniz belki ama O1 belgesi olmadığından ceza yiyebilir Allah korusun olası bir kaza durumunda şuçlu duruma düşersiniz
  8. ekmel58

Dıştan beyaz içi folyo gibi güneş ışınlarıni çekmediği den yazın daha serin oluyor 2 çeşitli var biri manuel olan normal kuruluyor diğeri otomatik 20 saniyede tek kişi kurar ama toplaması biraz zahmetli
  9. ekmel58

Aslında olay tamamen maddiyat ile alakalı bd30 rn380 şanzıman ile harika oluyor şahsi fikrim 300tdi den aşağı değil lakin değer katma açısından bd30 lu araç 100 ediyorsa 300tdi 130 bd30 15 e atılırsa 300tdi 30 a atılır arazide aman aman fark yok asfaltta düz dizel rampayı görünce bile devir düşer

10. ekmel58

Crawler çok pahalı aynı işlemi yapıyor tek farkı bendekinin üstünde yatıyorsun crawlerin icinde

11. ekmel58

Face de Müfit çarpışan Türk diye bakarsanız profilinde yaptıkları da var
  12. ekmel58

Benim aldığım çok detaylı 45 bin ama çarpışantürk yapıyor 16 bin civarı

13. ekmel58

uzun bir süre kullandım rampalar harici hiç sıkıntı yaşamadım 2 yıl kadar bd30 ve şunan 300tdi
  14. ekmel58

Neden normal çadır düşünmediniz araç içi çok havasız olur bi zaman sonra daralırsıız araç üstü çadırı sürekli sök-tak zahmetli olur güzel bir çadır alırsanız hem maliyeti daha uygun olur hem havalandırması 3 seçeneği de deneyimlemiş biri olarak söylüyorum ben en son kamp römorku aldım hepsi bir...
  15. ekmel58

US $128.5 40% OFF|Otomobiller ve Motosikletler'ten Isıtma ve Fanlar'de Hcalory oto kaloriferi hepsi bir arada 1 8kW hava dizel isıtıcı kırmızı 8KW 12V için bir delik webasto kamyonlar Motor evler tekneler otobüs + LCD anahtarı AliExpress'da araştırırsanız daha uyguna da var

16. ekmel58

nasıl aynı para kargo gumruk dahil gecen ay geldi bana 2kw 845 tl şimdi 1100 tl ye mobil 8 kw sipariş vericem
  17. ekmel58

9 aralıkta aliexpresten 800 tlye almıştım 2.5 ay gibi bir sürede gelmiş olsada gümrük dahil 825 tl ye 2kw çok çok iyi bence emsalleri 3500 tl civarı
  18. ekmel58

Defender Almak Istiyorsunuz. Aracı Alırken Hangi Özelliklerine Bakarsınız?

marka model derken çok geniş bir yelpazeye sahip değil 90-100-110-130 bunlar şase tipleri bana en uygunu 110 kapalı kasa bunu kullanım amacına göre belirlemelisin sonraki adım motor düz dizel bd30 300tdi puma motorlar dizel olarak en çok karşılaşacağın motor seçenekleri benzinli olarak çok...

19. ekmel58

Araç Yan Çadır

Hüseyin yılmaz ile iletişime geçerseniz yardımcı olur facebookda bulabilirsin yada Rhino Overland (@rhinooverland) • Instagram photos and videos
  20. ekmel58

Defender Almak Istiyorsunuz. Aracı Alırken Hangi Özelliklerine Bakarsınız?

motor ve şanzıman dışında araç çok basit kolayca söküp takılabilir birkaç parça takımla yapılmayacak şey yok bi bilya değiştirecek olsan kendin yaparsan 220 tl ye halledersin usta işin içine girince 500 ü bulur çoğu usta işini düzgün de yapmaz sonra zaman para kaybeder ve stres sahibi olursun...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,460
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri