Arama sonuçlarınız

1. D

Acil Yardım Vx 100

Ynt: Acil Yardım Vx 100 Sinir bozucu ama alışacağız artık... Küt diye vurdukça geriliyorum :) aracın geriye kalan herşeyi mükemmel... Selamlar

2. D

2003 Model Vx100 Arıyorum

Ynt: 2003 Model Vx100 Arıyorum Arkadaşıma da arıyoruz, fiyat nedir? Arazi donanımı var mı? Selamlar...
  3. D

Acil Yardım Vx 100

Ynt: Acil Yardım Vx 100 Teşekkür ederim, sanırım bu yaştaki araç için normal diyorlar, 6 yaşında bir vx100 kullandım hiç böyle bir vuruntu yoktu... Bu gün eski bir toyota yetkili servis ustasının açtığı servise gönderdim, o da normal demiş... 2004 160binde 65binTL verdim, sizce fiyat nasıl?

4. D

Acil Yardım Vx 100

Arkadaşlar, selamlar, geçen hafta 2004 model 160binde bir vx 100 aldım, daha önceleri gittiğim bir ustaya gösterdim, sorun yok temiz dedi. Aldıktan bir kaç gün sonra fark ettim R'den N'ye sonra da D'ye geçinde alttan bişey vuruyor gibi, hafif bir tak sesi geliyor... Normal hızlarda giderken...
  5. D

'01 WJ Şanzıman problemi hk.

Ynt: '01 Wj Şanzıman Problemi Hk. Zilzurna, selam, 2004 vx 100'ümde benzer sorun var, R'den N'ye sonra da D'ye geçinde alttan bişey vuruyor gibi, hafif bir tak sesi geliyor... Bi usta normal dedi biri 3000TL ye çözerim diferansiyelde sorun var dedi, sen nasil çözdün, sorun nerde çıkti...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,519
Kayıtlı Üye Sayımız
172,177
Kaydolan Son Üyemiz
cengoboy

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri