Arama sonuçlarınız

1. alibaykal

2006 Xl7 Lastik

ben de sizinle aynı ölçülerde federal almayı planlıyorum. aracınızda chip var mı? performansta 225x70x16 sıkıntı yaratıyormu?

2. alibaykal

Suzuki Grand Vitara Xl7 Ses Yalıtımı

Ynt: Suzuki Grand Vitara Xl7 Ses Yalıtımı Ses yalitimi, yag derken, bu arac 7,5lt yakiyor:) ben sevdim bu arabayi
  3. alibaykal

Ynt: Suzuki Grand Vitara Xl7 Ses Yalıtımı Is oguz abinin tekelinden cikmaya basladi:))

4. alibaykal

Ynt: Suzuki Grand Vitara Xl7 Ses Yalıtımı %90 yarin ben de araniza katiliyorum. Zaten bir samurai binicisi olarak bu motorla bile bana tavsan gibi gelecegini dusunuyorum:) hele bir yarin olsun sonra pacanizdayim:)
  5. alibaykal

Grand Vitara 2.5 Vs Grand Vitara 2.0 - Karşılaştırma Ve Tavsiye - Sizce Hangisi

Ynt: Grand Vitara 2.5 Vs Grand Vitara 2.0 - Karşılaştırma Ve Tavsiye - Sizce Hangisi 99 Gv 2.5 otomatik vites ile ilgili yorumlariniz nelerdir? Lpg ile ne kadar bir yakit tuketimi olur?

6. alibaykal

Sj Samurai Hakkında Yardım

Ynt: Sj Samurai Hakkında Yardım Cayirrrr cayirrr;)

7. alibaykal

Bu Hafta (28.12.2014) Organizasyon Var Mı?(istanbul)

Ynt: Bu Hafta (28.12.2014) Organizasyon Var Mı?(istanbul) Kimseden ses çıkmayınca sazlıdere etrafında ve şamlar tarafında gezdim biraz. Arkadaşlara da hak vermek lazım sürekli aynı sorular soruluyor. Bu konuyla ilgili genel bir başlık açılırsa ve konumlar paylaşılırsa sık sık sorulmaz diye...
  8. alibaykal

Ynt: Bu Hafta (28.12.2014) Organizasyon Var Mı?(istanbul) Yalnız gideceğiz başka çare kalmadı:) hafif offroad yapabileceğim yer öneriniz var mı?
  9. alibaykal

Bu hafta sonu her hangi bir grubun organizasyonu varmı?

10. alibaykal

08/06/2014

Ynt: 08/06/2014 Hudoff neden kesti paylaşımları?

11. alibaykal

Çok Acil Hangi Bisikleti Almalıyım ? Salcano Ng450 Hd Mi Carraro Big 829 Hd Mi ?

Ynt: Çok Acil Hangi Bisikleti Almalıyım ? Salcano Ng450 Hd Mi Carraro Big 829 Hd Mi ? Sanırım 1000-1200 tl aralığında bir bütçen var. 1500 tl civarına çıkabilirsen merida bignine 70 e de bir bak derim
  12. alibaykal

20.04.2014 Hudoff Nereye Gidiyoruz

Ynt: 20.04.2014 Hudoff Nereye Gidiyoruz Ne yapalım. Bu pazar da pedal çevireceğiz artık:)

13. alibaykal

20.04.2014 Hudoff Nereye Gidiyoruz

Ynt: 20.04.2014 Hudoff Nereye Gidiyoruz Bugün şamlar baraj kıyısında biraz eğlendik arkadaşla. Daha önce araziye girmedim araçla. Kar lastikleri var kalırmıyız yolda?
  14. alibaykal

İkinci El Starter Akü

Ynt: İkinci El Starter Akü Reha bey dikkatlice incelediğimde haklı olduğunuzu gördüm. Açmış olduğum konuyu nereden silebilirsin yardımcı olabilir misiniz?
  15. alibaykal

İkinci El Starter Akü

Ynt: İkinci El Starter Akü Hayır yanlış olmadı. Araçlar için ikinci el marş aküsü tedarik edebiliriz

16. alibaykal

Yaşam Aküsü 2

Ynt: Yaşam Aküsü 2 traksiyoner konusunda ve ikinci el starter aküler konusunda ihtiyaçlarınızı giderebilirim.
  17. alibaykal

İkinci El Starter Akü

arkadaşlar bilgilendirmek istedim. traksiyoner akü üreticisi ve ithalatçısıyım. ihtiyacınız dahilinde bu ürünle ilgili yardımcı olabilirim. bunun dışında ikinci el starter akümülatörlerimiz de mevcuttur. ilgilenen mesaj atabilir.
  18. alibaykal

İkinci El Starter Akü

arkadaşlar ihtiyacınız olabilir diye bilgilendirmek istedim. traksiyoner akü üreticisi ve ithalatçısıyım. elimizde ikinci el starter akümülatörler de bulunmaktadır. ihtiyaç dahilinde mesaj atabilirsiniz.

19. alibaykal

Kamp Organizasyonu

Ynt: Kamp Organizasyonu O kadar uzun kalabilmem zor. Bu hafta zaten seçimler var. Önümüzdeki hafta sonu da Çanakkale bisiklet turumuz var.
  20. alibaykal

Kamp Organizasyonu

Ynt: Kamp Organizasyonu Kamp alanları, yer seçimi, bulundurulması gereken malzemeler, vs bunlar forumlarda yazılı olarak mevcut. Benim istediğim tecrübeli birileriyle birkaç defa kamp yaparak uygulamalı olarak öğrenmek.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,625
Kayıtlı Üye Sayımız
172,271
Kaydolan Son Üyemiz
flfl112

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri