Arama sonuçlarınız

1. oozdal

Navara Kasa İçi Kaplama Sistemi

Fiyatlar hakkinda bir seyler yazabilirmisiniz? iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

2. oozdal

Akıllı Telefonlar Üzerinden PTT (Bas-Konuş) Haberleşme

Sifre alabilirmiyim lutfen iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
  3. oozdal

Acemi Off Road Cu

Peki takipteyim ozaman bakalim bizim niva kirilmadan yola devam edebilecek mi iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

4. oozdal

Acemi Off Road Cu

Merhaba arkadaslar 97 lada niva aracim var ok144 lastiklerim var araniza katilabilmem icin vinc olmazsa olmazmidir. Arazi sartlari cok agirmidir? iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
  5. oozdal

Tanışma Köşesi (Off-Road)

Elimden geldigince yardimci olurum tabikide iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

6. oozdal

CB Telsiz Yardim

Reha bey cok aciklayici anlatiminiz icin tesekkur ederim. iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

7. oozdal

Lastik konusunda yardim

Yardiminiz icin cok tesekkur ederim hemen bakicam iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
  8. oozdal

CB Telsiz Yardim

Merhabalar Aracima takili midland 40 kanal telsiz ve glomex 1.5 m antenim bulunmakta telsiz isinden pek anlamam calisip calismadigi konusundada hic bir fikrim yok aksam saat 20:00 ile 23:30 arasi telsizim hep acik ama cizirtidan baska birsey yok istanbul ümraniyede ikamet etmekteyim Bu telsiz...
  9. oozdal

Lastik konusunda yardim

Merhabalar Lada niva aracimda lassa ok144 lastiklerim var aracimi sehir icinde kullanirken inanilmaz bir ugultu sesi ile yolda gidiyorum. 205/80/16 Kumho KL71 ROAD VENTURE MT 104Q lastigini alsam bir nebze bu ugultudan kurtulup ayni zamanda bu lastikleri arazide kullanabilirmiyim. Bütcem ancak...

10. oozdal

Tanışma Köşesi (Off-Road)

Mehbabalar Adim ömür İstanbul ümraniyede ikamet etmekteyim 1997 lada niva aracim var offroad hobisine bulastik Nekadar korksamda birgun aranizda bulunmak isterim Herkese iyi forumlar iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

11. oozdal

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Merhabalar Adim ÖMÜR offroad ,fotografcilik ve modelcilik ilgi alanim. Elektronik teknisyenim Yarismaya istanbuldan katiliyorum :) Herkese iyi forumlar. iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,625
Kayıtlı Üye Sayımız
172,271
Kaydolan Son Üyemiz
flfl112

SON KONULAR

Geri